Strona główna
Rozwój osobisty
Tutaj jesteś

Rozwój osobisty – książki, które zmotywują Cię do działania

19 kwietnia 2022 Rozwój osobisty - książki, które zmotywują Cię do działania

Rozwój osobisty – książki, które z pewnością poprawią jakość Twojego życia. Poznaj moją listę sześciu książek, które wspaniale wpływają na codzienną motywację w życiu. 

Poznaj listę sześciu książek, które pozytywnie wpłynęły na jakość mojego życia.

Książki o rozwoju osobistym – propozycja pierwsza

Tytuł:  „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”

Autor: Dale Carnegie

Opis książki: Książka Dale’a Carnegie jest napisana bardzo prostym językiem do zrozumienia. Opisuje ona relacje i zachowania międzyludzkie. Jest to świetny poradnik, który pomaga w otworzeniu się na innych ludzi oraz oczywiście pomaga w nauce komunikacji z drugą osobą.

Zobacz także: Jak znaleźć pasję?

Książki o rozwoju osobistym – propozycja druga

Tytuł: „Co ci się przydarzyło? Rozmowy o traumie, odporności psychicznej i zdrowieniu”

Autorzy: Perry Bruce D. , Winfrey Oprah

Opis: Jest to książka, w której Oprah Winfrey analizuje swoje przeżycia z dzieciństwa z specjalistą od dziecięcych traum Perry’m Bruce’m D.. Autorzy wspólnie analizują, to jak bardzo wydarzenia z dzieciństwa mają wpływ na dorosłe życie człowieka oraz również, to jak bardzo traumy mają wpływ na przyszłość człowieka.

Rozwój osobisty – książki

Tytuł: „Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych” 

Autor: Christel Petitcollin

Opis: Jak sam tytuł mówi książka oczywiście jest przeznaczona dla osób, w których głowach ciągle kłębią się myśli oraz dla osób wysoko wrażliwych. Poradnik psychologiczny pozwala na zrozumienie własnych zachowań oraz radzi czytelnikom, jak poprawić swoje życie. Książka idealnie sprawdzi się również dla najbliższych tych osób,  które myślą za dużą lub są wysoko wrażliwe. Czytając książkę, bliscy zrozumieją z czym zmaga się dana osoba. 

Książki o rozwoju osobistym – propozycja czwarta

Tytuł: „Myśl i bogać się”

Autor: Napoleon Hill

Opis: Książka, dzięki której wiele osób zdobyło sławę i bogactwo. Autor opisuje w książkę jak wielką siłę posiadamy we własnym umyśle i radzi jak można, to wykorzystać. Zapoznaj się z radami Napoleona Hilla i dowiedz się, jak się motywować do codziennego działania.

Książki o rozwoju osobistym – propozycja piąta

Tytuł: „Potęga teraźniejszości”

Autor: Tolle Eckhart

Opis: Książka, dzięki której niejedna osoba wywróciła swój świat do góry nogami. W lekturze autor pisze o tym, jak zacząć żyć teraźniejszą chwilą i nie przejmować się przeszłością i przyszłością. Tolle Eckhart z pewnością zachęca czytelnika do wzięcia życia we własne ręce i podjęcia działania. Radzi im jak znaleźć własny sens życia oraz pomaga poszerzyć własną świadomość o sobie.

Rozwój osobisty – książki

Tytuł: „Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty”

Autor: James Clear

Opis: James Clear w swojej książce opisuje, jak istotne w życiu człowieka są jego nawyki. Radzi jak można wyzbyć się negatywnych w życiu człowieka przyzwyczajeń, które bywają uciążliwe oraz oczywiście pomaga czytelnikowi zrozumieć, jak nauczyć się w zamian dobrych nawyków, które z pewnością pomogą mu w życiu na co dzień.

Redakcja 24artykuly.pl

Zespół specjalistów, pragnących dzielić się swoją wiedzą, prezentuje artykuły w tematyce biznesu, finansów, pracy oraz rozwoju osobistego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

materac
tenis
Lokata przez internet

Jesteś zainteresowany reklamą?

Lokata przez internet