Żele hybrydowe alternatywa akrylu i żelu

  • Sharebar

Wiele kobiet marzy o zadbanych dłoniach, które jak wiadomo stanowią wizytówkę każdej kobiety. Niestety, nie wszystkie z nas mają czas albo pieniądze, aby oddać się w profesjonalne ręce osoby, która na co dzień zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów pielęgnacyjnych paznokci. Jednak wcale nie musimy rezygnować z tego, o czym marzymy. Wystarczy, że zdecydujemy się na użycie żelu hybrydowego.

 Ten nowatorski system upiększania paznokci spełni oczekiwania każdej, nawet najbardziej wymagającej klientki. Wszystko z powodu licznych zalet, jakimi może się poszczycić. Smugi, nieestetyczne zadrapania czy odpryśnięcia – to wszystko idzie na zawsze w zapomnienie, o ile oczywiście zdecydujemy się na położenie żelu hybrydowego. I choć zabieg na pierwszy rzut oka może brzmieć tajemniczo, a co za tym idzie niezwykle skomplikowanie, w gruncie rzeczy nie jest niczym trudnym ani żmudnym. Metoda jest tak prosta, że poradzi sobie z nią każdy, w końcu jej stopień trudności jest porównywalny z nakładaniem zwykłego lakieru, więc nie jest to nic skomplikowanego. Żele hybrydowe wyglądają niezwykle naturalnie i nieskazitelnie jak żel, przy czym jego wytrzymałość i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia jest porównywalna z paznokciami akrylowymi. Stosując tą metodę możemy zapewnić sobie piękny wygląd naszych paznokci przez dwa tygodnie, przy czym ostateczny czas jest uzależniony od indywidualnych uwarunkowań dotyczących tworzenia się odrostu. Omawiany zabieg stanowi idealne rozwiązanie podczas wyjazdu na urlop, kiedy zależy nam na ładnym wyglądzie paznokci, przy minimalnym nakładzie czasu na wykonanie manikiuru. Równie dobrze można go zrobić na kilka dni przed ważną uroczystością, np. przed weselem czy chrzcinami.

 Wspomniany zabieg nie dość, że nie jest pracochłonny, to również czasochłonny. Na jego wykonanie nie potrzeba dużo czasu, dlatego każdy, kto chce nałożyć żel hybrydowy na swoje paznokcie i mieć spokój z ich malowaniem, powinien zarezerwować sobie około 40 minut. Jest to bardzo duży atut, ponieważ na wykonanie paznokci akrylowych bądź żelowych potrzeba co najmniej dwóch godzin. Dlatego żel hybrydowy i wykonanie na jego bazie odpowiedniego manikiuru stanowi doskonałą alternatywę dla pań, które cenią sobie swój czas. Nie dość, że cały zabieg wykonania manikiuru hybrydowego nie jest czasochłonny, to na jego usunięcie również nie potrzeba zbyt dużo czasu. Wprawna stylistka będzie potrzebowała około 10 minut, aby usunąć wykonaną wcześniej stylizację. To wszystko sprawia, że ta metoda upiększania paznokci bije swoje rekordy popularności.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.