Wybieramy buty na wiosnę

  • Sharebar

Niewątpliwie każda pora roku charakteryzuje się pewnymi wadami, jak i zaletami. W przypadku wiosny, nigdy nie możemy wiedzieć, czego dokładnie się spodziewać. Skoki temperatur i wahania pogody – to typowe zjawiska dla tej pory roku. Dlatego idealne buty na wiosnę muszą sprostać wszystkim tym zadaniom.

Choć wysokie obcasy posiadają swój niekwestionowany urok, to jednak powiedzmy sobie szczerze – czy przemierzanie długich tras w niebotycznie wysokich platformach jest wygodne? Dlatego warto mieć w swojej garderobie wygodne, płaskie buty, które sprawdzą się idealnie w każdym warunkach. Największą popularnością w tym zakresie cieszą się baleriny. Ich atutem jest fakt, że pasują kobietom w każdym wieku, stanowiąc uzupełnienie rozmaitych stylizacji. I choć charakteryzują się ogromem zalet, nie są wolne od wad. Do największych z nich można zaliczyć zdrowie naszego kręgosłupa. Wbrew pozorom, płaskie buty, nie posiadające nawet najmniejszego obcasa, nie wywierają korzystnego wpływu na naszą postawę. Dlatego wybierając tego rodzaju obuwie warto zwrócić uwagę, aby posiadało przynajmniej minimalny obcas. Optymalnie byłoby, gdyby był wykonany z gumy lub plastiku, który nie zużyje się po kilku spacerach.

Kolejnym mankamentem balerin jest dobór odzieży. Choć są to buty niezwykle popularne, to jednak nie najnowsze. Dlatego, jeśli pragniemy olśnić zebranych gości swoim oryginalnym wyglądem, wybierzmy mokasyny, oksfordy czy buty na „słoninie”. Tego rodzaju płaskie obuwie zarówno świetnie sprawdzi się do pracy, popołudniowy spacer w gronie rodziny czy wieczorne wyjście ze znajomymi.

Wróćmy jednak do wspomnianych na początku obcasów. Ten piękny but modeluje sylwetkę, nadaje gracji i wytworności, eksponuje piękne nogi, bezpośrednio wpływając na podniesienie atrakcyjności każdej noszącej je kobiety. Niestety, znalezienie modelu, który pozwoli nam na spędzanie w nich długich godzin, bez narażania się na dolegliwości bólowe stóp czy kręgosłupa jest rzeczą prawie niemożliwą. Oczywiście są wyjątki, jednak z góry nastawmy się na to, że wyszukanie butów na obcasie, w których bez obaw będziemy mogli przemierzać dalekie trasy jest jak trafienie szóstki w toto lotka. Ciekawą alternatywą może być noszenie ze sobą obuwia na zmianę. Prowadzenie samochodu czy przemierzanie brukowanych chodników w szpilkach do najprzyjemniejszych nie należy. Jednak mając ze sobą balerinki czy inne płaskie buty, zadanie może okazać się łatwiejszym niż przypuszczaliśmy. Poza tym, obuwie na obcasie stanowi idealne dopełnienie eleganckiej stylizacji, co bez wątpienia istotnie wpływa na ich atrakcyjność oraz tak dużą popularność.

Szeroką ofertę butów można znaleźć w sklepie http://www.cozabuty.pl/.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Wybieramy buty narciarskie
  2. Buty Maciejka – mądry wybór
  3. Buty dla każdego – marka Rieker
  4. Na co zwrócić uwagę, kiedy kupujemy buty
  5. Odwiedzamy sklep sportowy, by kupić buty
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.