Współczesna Kobieta Sukcesu

  • Sharebar

Jak wygląda kobieta sukcesu? Ma około 30 lat, piękne długie nogi i dość szczupła sylwetkę. Zajmuje dobrze płatne stanowisko z czego wyciąga bardzo duże pieniądze. Porusza się nowym, drogim samochodem i chodzi na wysokich obcasach. To tak w skrócie. Takiej osobie dziewięćdziesiąt procent społeczeństwa będzie zazdrościć.

Jaką cenę za to płaci?

Po pierwsze żeby tak wyglądać co najmniej trzy razy w tygodniu uprawia sport. Nie ma takiej opcji, żeby było inaczej. Jej praca jest bardzo na pewno bardzo stresująca, co mocno odbija się na jej psychice. Z reguły jest sama, ponieważ mężczyźni boją się silnych i niezależnych kobiet.  Tak więc nie ma rodziny, ciężko pracuje i dodatkowo nie ma żadnego wsparcia. Często popada w nałóg alkoholowy.

Co zyskuje?

Jest piękna, wszyscy ją podziwiają, a koleżanki zazdroszczą. Ma teoretycznie wszystko: dom, samochód, pieniądze i niezależność.  Co więcej, ma swoim zasięgu większość facetów na jedną noc. Podróżuje, zwiedza i w wolnych chwilach korzysta z życia i luksusu.  Stać ją na drogą biżuterię i piękne szale kaszmirowe.

Co traci?

Oprócz tego, że nie ma partnera to również obce jest jej macierzyństwo, bo przecież na to też nie ma czasu. Szybkie życie i presja w pracy sprawia, że w wielu przypadkach kieliszek to jej najlepszy przyjaciel, on zawsze ją rozumie. W jej życiu nie ma miejsca na chwile słabości.

Warto?

Na to pytanie każda kobieta musi sobie sama odpowiedzieć. Takie życie ma swoje uroki i cienie, jednak cena za te pierwsza wydaje się dość wysoka. Oczywiście ten przykład jest bardzo skrajny. Moim zadnie fajnie jest doprowadzić do kompromisu pomiędzy tymi dwoma. Uważacie, że warto to komentujcie.

 

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.