Skóra naturalna w galanterii

jedwab
  • Sharebar

Torebka, portfel i kurtka to przedmioty najczęściej robione ze skóry. Do ich produkcji używana jest zarówno skóra naturalna jak i skóra sztuczna. Aby mieć jakiś element skórzanej odzieży lub skórzany dodatek najłatwiejszym i często najtańszym sposobem jest odwiedzenie właściwego sklepu i tam nabycie tego co nam się podoba. Jednak jeśli żadne z gotowych rozwiązań nie przypadają Ci do gustu możesz zamówić coś indywidualnego u kuśnierza lub krawcowej.
Zanim zlecisz wykonanie swojej wymarzonej skórzanej kurtki warto odwiedzić kilka sklepów z odzieżą skórzaną i przejrzenie dostępnych wzorów i fasonów. Taki rekonesans pozwoli Tobie ocenić co się Tobie podoba, a co nie. Następnie w ruch musi pójść Internet i prasa modowa. Szukaj tam takich kurtek skórzanych, które się Tobie podobają lub posiadają jakiś element, który chciałabyś zastosować na swojej kreacji. Wydrukuj wszystkie projekty, które się Tobie podobają, nanieś na nich swoje poprawki i pomysły i w ten sposób stwórz projekt kurtki którą chcesz zlecić do zrobienia.

Gdy masz już wybraną kurtkę marzeń i wiesz jakie elementy powinna mieć, a jakich nie znajdź sklep z tkaninami, który ma w swojej ofercie również skóry naturalne i kup odpowiednią skórę. Gdyby nie było w Twojej okolicy takiego sklepu spytaj kuśnierza lub krawcowej, który będą wykonywać Twoje zlecenie gdzie możesz dostać odpowiednią skórę.
Galanteria skórzana i skórzane kurtki robi się ze skóry naturalnej z różnych zwierząt. Mogą to być popularne skóry owcze, cielęce czy świńskie, ale również bardziej ekskluzywne krokodyle czy wężowe. Oczywiście to z jakiego zwierzęcia skóra została wykorzystana do uszycia danej rzeczy ma wielki wpływ na cenę tej rzeczy. Do Twojej kurtki robionej na indywidualne zamówienie z własnym projektem najprawdopodobniej kupisz którąś z bardziej standardowych skór, które nie sprawią, że wydasz wszystkie pieniądze z konta. Zakupioną skórę zanieś kuśnierzowi lub krawcowej, a oni rozpoczną pracę. Gdy kurtka będzie gotowa będziesz ją mogła nosić z podniesioną głową i pewnością, że nikt inny nie będzie miał takiej samej.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Ekoskóra- tak czy nie?
  2. Super kosmetyki
  3. Oczyszczanie twarzy
  4. Jedwab a jego historia
  5. Antyperspirant Odaban
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.