Przydatne podkłady do przewijania

  • Sharebar

Przewijanie, obok karmienia czy kąpieli to jedna z czynności, którą w początkowych tygodniach czy miesiącach życia dziecka wykonujemy najczęściej. Dlatego zaleca się, aby przyszła mama była wyposażona we wszystkie akcesoria, które wspomniany zabieg uproszczą.

Oprócz oczywiście pieluszek, nawilżających chusteczek i kremu ochronnego przydadzą się także podkłady do przewijania. Wśród wielu osób nadal pokutuje pogląd, że jest to zbędny wydatek. W końcu kupujemy przewijak, który ułatwi przewijanie malucha. Jednak, aby zapewnić sobie maksymalną wygodę, konieczne będzie zaopatrzenie się w niezbędne podkłady do przewijania. Dlaczego? Powodów jest wiele.

Nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko przewidzieć. Wypadki, a raczej wpadki zdarzają się i są one niemal nieuniknione. A tych podczas przewijania, zwłaszcza małego dziecka zwykle nie brakuje. Wspomniane podkłady do przewijania idealnie sprawdzają się przy takich sytuacjach. Z uwagi na zewnętrzną warstwę z nieprzepuszczalnej ceratki, zabezpieczają powierzchnię, na której zmienia się pieluszkę przed niechcianym zabrudzeniem. Jest to szczególnie przydatne wtedy, gdy musimy przewinąć naszego szkraba na spacerze, u lekarza czy podczas wizyty u znajomych. Charakteryzują się wyjątkową chłonnością, dzięki czemu umożliwiają higienę oraz komfort na najwyższym poziomie. Wszystko dzięki specjalnym superabsorbentom znajdującym się w środku podkładu, które nie tylko pochłaniają wilgoć, ale również niwelują nieprzyjemne zapachy. A do tego są ultracienkie i niezwykle miękkie, dzięki czemu nie spowodują podrażnień na delikatnej skórze maluszka. Dzięki podkładom do przewijania zabezpieczymy również łóżeczko malucha przed zanieczyszczeniem. W tym przypadku mogą pełnić funkcję zabezpieczającą pościel w łóżeczku maluszka.

Warto zauważyć, że omawiany podkład do przewijania ma jeszcze bogatsze zastosowanie niż tylko te przydatne podczas przewijania malucha. Warto dodać, że sprawdza się równie idealnie w przypadku kobiet w okresie połogu, chroniąc łóżko czy fotel przed niechcianym zabrudzeniem.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Przydatne gadżety dla biegaczy
  2. Przydatne akcesoria GSM
  3. Przydatne akcesoria w kuchni
  4. Do czego przydatne jest forum bukmacherskie?
  5. Przydatne porady w temacie wakacje w Egipcie
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.