Mężczyzna na wakacjach

wakacje
  • Sharebar

Zbliżające się lato oraz myśl o długo wyczekiwanym i zasłużonym urlopie skutecznie poprawiają nam nastrój. Jednak są osoby, które na samą myśl o letnim wyjeździe dostają gęsiej skórki. Do grona tych osób zaliczmy przedstawicieli płci męskiej, którzy w wielu przypadkach kompletnie nie radzą sobie z przygotowaniami do urlopu. Jak więc być mężczyzną i przetrwać na wakacjach?

Ubrania

Mężczyźni dzielą się na tych, którzy pragną zabrać ze sobą dosłownie każdy element garderoby oraz na tych, którzy zabierają jej znikomą część. Niezależnie od tego do której grupy się zaliczacie powinniście poznać kilka zasad dotyczących doboru ubrań na wyjazd. Jednak zanim zaczniecie wyjmowanie rzeczy z szafy, musicie zastanowić się nad celem waszej podróży i odpowiedzieć sobie na pytanie czy rejon do którego się wybieracie jest raczej chłodny czy ciepły. To dość istotne zwarzywszy na fakt, że w przypadku wycieczki na mazury warto zabrać ze sobą ciepłą bluzę czy spodnie z długimi nogawkami w przeciwieństwie do wyjazdu np. w rejon krajów śródziemnomorskich. W przypadku podróży w ciepłe rejony zabierzcie ze sobą więcej podkoszulek i krótkich spodenek. Pamiętajcie także, że ilość elementów bielizny powinna być zgodna z ilością dni naszego pobytu – dzięki temu unikniecie konieczności prania.

Kosmetyki i akcesoria

Jednak oprócz odpowiedniego stroju każdy prawdziwy mężczyzna dba o swoją urodę. Również na wakacjach. Dlatego w swojej walizce oprócz podstawowych kosmetyków powinniście także posiadać balsam po goleniu czy wodę toaletową. Nie zapomnijcie także o niezbędnym gadżecie jakim jest golarka męska, dzięki której szybko pozbędziecie się niechcianego zarostu. Oprócz odpowiednich ubrań i kosmetyków do swojej torby warto również spakować aparat fotograficzny. Choć większość telefonów komórkowych posiada wbudowane kamery, zdjęcia zrobione lustrzanką będą zdecydowanie lepszą pamiątką z wakacyjnych wojaży. Wraz z aparatem należy także spakować podręczną saszetkę dzięki której zabieranie ze sobą dokumentów oraz portfela będzie znacznie mniej uciążliwe.

Panujący od dawna mit, o tym że to kobiety posiadają siódmy zmysł do pakowania niezbędnych rzeczy może okazać się nieprawdziwy. Powodem tego jest dobrze spakowana męska walizka oraz racjonalny wybór ubrań, kosmetyków i akcesoriów niezbędnych w trakcie każdego wyjazdu. Wystarczy przestrzegać kilku zasad, a wasze ukochane będą pod wrażeniem waszej zaradności.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.