Kup golarkę w sklepie internetowym AGD RTV

golarka elektrczna
  • Sharebar

Zbliża się czas prezentów. Jaki prezent kupić dla męża, narzeczonego, chłopaka? Proponujemy golarkę elektryczną, która spełni oczekiwania Twojego mężczyzny. Dzięki niej będzie mógł zadbać o swoją urodę dla Ciebie. Na co zwrócić uwagę kupując golarkę elektryczną?

Jaką golarkę elektryczna kupić?
Aby wybrać dobrą golarkę elektryczną trzeba znać parę nawyków naszego mężczyzny oraz określić budżet jaki mamy na sprzęt AGD. Pierwsze pytanie jakie należy zadać to jak często goli się nasz mężczyzna? Czy goli się codziennie, co parę dni? Jaki jest jego zarost – gęsty a może wręcz przeciwnie rzadki?
Niemniej ważną kwestią jest to czy stylizuje zarost czy nie. Jeśli kształtuje go na kozia bródkę czy kilkudniowy zarost przyda się trymer w golarce. Jeśli Twój mężczyzna goli się na gładko, trymer będzie dla niego zbędny.

Golarki głowicowe – golarki z folią tnącą
Golarki dzieli się na golarki głowicowe i z folią tnącą. Te drugie są tańsze, ale często mają droższe części wymienne czyli folie. Mają także mniejszą dokładność golenia, stąd często zachodzi potrzeba dodatkowego użycia tradycyjnej golarki. Z tej racji nie są one polecane mężczyznom o gęstym zaroście. Jeśli jednak zdecydujesz się na wybór maszynki do golenia z folią, wybierz tę, która ma potrójny system.

Inne cechy golarek na które warto zwrócić uwagę
Przy zakupie golarki warto także zwrócić uwagę na pojemność akumulatorków oraz czas ładowania. Część osób woli golarki akumulatorowo-sieciowe, które można podłączyć do prądu w trakcie golenia (akumulatorki się wtedy ładują). Dodatkowym gadżetem, który jest całkiem przydatny jest wskaźnik naładowania akumulatorków.
Golarki wodoodporne umożliwiają golenie pod prysznicem czy w trakcie kąpieli. Przydatne może być także etui, które można zawiesić w pobliżu prysznica czy wanny i po zakończonym goleniu odłożyć bezpiecznie sprzęt.

Na rynku jest wiele dostępnych golarek, niektóre umożliwiają golenie na sucho lub na mokro- przy użyciu żelu do golenia. Te drugie są świetną propozycją dla mężczyzn, którzy mają wyjątkowo wrażliwą skórę. Kupując golarkę na prezent świąteczny warto wziąć pod uwagę promocje jakie są obecnie w sklepach.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Zdrożeje sprzęt RTV i AGD
  2. Dlaczego najlepiej kupować ubranka niemowlęce w sklepie internetowym?
  3. Dodatek do urządzeń RTV i AGD
  4. Akcesoria do golenia
  5. Kosmetyczka facetów
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.