Jak poprawić sylwetkę?

  • Sharebar

Posiadanie szczupłej sylwetki w dzisiejszych czasach nie tylko jest modne, ale podnosi naszą atrakcyjność a więc wpływa również na nasze poczucie własnej wartości.

Oczywiście smukłe kształty najlepiej osiągnąć w wyniku uprawiania sportu i zdrowego odżywiania, jednak są osoby, które mają po prostu uwarunkowaną genetycznie bardziej zaokrągloną budowę ciała lub np. choroba nie pozwala im na osiągnięcie wymarzonej figury. Wówczas doskonałym rozwiązaniem jest bielizna wyszczuplająca. Odpowiednio dobrane części tego rodzaju garderoby potrafią zdziałać cuda, nawet umożliwić włożenie o jeden rozmiar mniejszego ubrania.

Najpopularniejsze figi modelujące spłaszczają wystający brzuch lub podnoszą pośladki, dzięki czemu obcisła spódnica czy sukienka będzie leżała jak ulał. Korygujące body mogą wysmuklić talię, zmniejszyć oponki na brzuchu, pupę i obfity biust, zaś gorsety silnie wyszczuplić tułów. Oczywiście niektóre rodzaje bielizny modelującej mają bardzo silne działanie obciskające, co może sprawić dyskomfort w codziennym noszeniu, wtedy takie elementy bielizny należy stosować wyłącznie na wyjątkowe okazje.

Są jednak firmy, które oferują bieliznę ze szlachetnych i delikatnych tkanin, które oprócz umiarkowanego lecz skutecznego efektu wyszczuplającego, są niezwykle miłe i wygodne w codziennym noszeniu. Dzięki bieliźnie korygującej, możemy więc włożyć wymarzone stroje i czuć się świetnie mimo kilku nadprogramowych kilogramów. Taka bieliznę znajdziesz na cenoweuderzenie.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Jak podchodzić do wyboru bielizny damskiej?
  2. Szczuplejsza dzięki bieliźnie
  3. Bielizna – ważna część ubioru
  4. Co założyć na lato
  5. Bielizna ślubna
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.