Ginekologia Estetyczna Gdańsk

  • Sharebar

Ginekologia estetyczna daje w dzisiejszych czasach ogromne możliwości poprawy wyglądu i atrakcyjności oraz polepszenia funkcjonowania kobiecych narządów intymnych. Dzięki nowoczesnym zabiegom medycznym, satysfakcja z życia intymnego może trwać tak długo jak się tylko tego pragnie. Kiedyś wraz z wiekiem poczucie spełnienia oraz samoocena malały ze względu na zmieniającą się fizjologię około menopauzalną.

Ginekologia estetyczna Gdańsk wprowadziła innowacyjny laser frakcyjny – zabieg Mona Lisa Touch,  który został zaprojektowany, aby polepszyć nie tylko fizyczne aspekty kobiecości, ale również podnieść komfort psychiczny. Jak donoszą badania, dzięki efektom jakie daje zabieg Mona Lisa Gdańsk,  kobieta czuje się pewniejsza siebie, a co za tym idzie jej wizerunek w oczach partnera również ulega poprawie. Ginekologia estetyczna Gdańsk usuwa wady rozwojowe narządów intymnych oraz koryguje defekty poporodowe. Laser stymuluje wydzielanie kolagenu, który uelastycznia i obkurcza wnętrze organów.

Dawniej można było uzyskać podobne efekty tylko za pomocą inwazyjnych zabiegów chirurgicznych przy użyciu skalpela. Dziś zabieg Mona Lisa Gdańsk laserem frakcyjnym daje możliwość wykonania zabiegów w sposób szybki i bezbolesny. Kobieta nie jest hospitalizowana i praktycznie od razu może powrócić do codziennych obowiązków. W zależności od problemu zaleca się wykonanie od jednego do kilku zabiegów, dla uzyskania najlepszych rezultatów. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie przy konsultacji z lekarzem.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.