Dlaczego e-papierosy są lepsze?

e-papierosy
  • Sharebar

O ogromnej przewadze e-papierosów nad klasycznymi, w wielu kluczowych kwestiach, nie trzeba przekonywać już prawdopodobnie nikogo.

Dlaczego warto przerzucić się na e-papierosy?

Na pierwszym miejscu postanowiłem przytoczyć argument – moim zdaniem – najważniejszy dla wielu kobiet, zarówno palących, jak i towarzyszących palącym mężczyznom. Koniec z nieprzyjemnym zapachem i kiepskim wyglądem! E-papierosy nie generują nieprzyjemnego zapachu, dzięki czemu znika kwestia śmierdzących ubrań, zapachu w samochodzie, czy odoru, który panuje w miejscu, w jakim palisz. Ponadto eksploatowanie elektronicznych papierosów nie jest związane z dostarczaniem trujących substancji, które niszczą Twoją skórę i włosy.

Nigdy nie jest za późno, aby zacząć dbać o zdrowie. Klasyczne papierosy zawierają około 4000 szkodliwych substancji, w tym wiele czynników rakotwórczych. Palenie natęża niebezpieczeństwo wystąpienia wielu groźnych chorób. Natomiast e-papierosy opierają się przede wszystkim na glikolu propylenowym, który zdecydowanie nietoksyczny.

E-palenie jest przyjazne dla innych ludzi. Używając klasycznych papierosów w towarzystwie innych, przymuszałeś ich do biernego palenia. Korzystając z e-papierosów, które generują bezzapachowy i wolny od toksycznych substancji dymek, stajesz się przyjazny dla osób niepalących.

Pieniędzy nigdy za dużo. Pomimo zniechęcających, wysokich cen zestawów, zależnie od częstotliwości, e-palenie może zagwarantować oszczędności już po upływie jednego miesiąca! Liquidy do e-papierosów są znacznie tańsze w porównaniu z klasycznymi papierosami. Poza tym zgodnie z ideą, e-papierosy to skuteczny sposób na zerwanie z tym kosztownym uzależnieniem!

Nadal masz wątpliwości?

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Papierosy elektroniczne – zalety i wady
  2. Odkryj świat bez tytoniu – Elektroniczne Papierosy
  3. Jak rzucić palenie?
  4. Oczyszczanie organizmu z nikotyny.
  5. Czy telefony na abonament są lepsze?
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.