Dietetyka, diety antyrakowe.

  • Sharebar

O dietach słyszymy niemal codziennie. Zarówno panie, jak i panowie byli, są, będą na diecie. Są to diety odchudzające, zdrowotne, bezglutenowe, regenerujące i wiele innych. Dzięki temu, praktycznie każdy, może stosunkowo prosto zadbać o swoje zdrowie i swój wygląd. Nie trzeba do tego żadnych dodatkowych leków, suplementów, wystarczy odpowiednio dobrana dieta, potrawy i składniki. Można to zrealizować samodzielnie lub pod okien fachowca. Dzięki temu można nie tylko schudnąć, ale również odzyskać zdrowie. Niektórzy nawet mówią, że istnieje dieta antyrakowa!

Omawiając diety antyrakowe, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim olej lniany budwigowy. Jest on bardzo często stosowany i to nie tylko w dietach. Ma szereg właściwości leczniczych, dzięki któremu z powodzeniem stosowany jest w przemyśle spożywczym, dietetycznym, kosmetycznym i artystycznym. Stosowany był od starożytności, dzięki czemu możemy śmiało powiedzieć, że jest skuteczny i że warto mieć go zawsze w domu.

Warto przy tym dodać, że olej ten jest stosowany nie tylko w diecie rakowej, ale również w diecie sportowców. Jego potwierdzone działanie idealnie do diet się nadaje.
Olej stosowany w diecie antyrakowej przyczynia się między innymi do silnego oczyszczania organizmu, dlatego też wymaga konsultacji lekarskiej. Dieta ta stosowana jest najczęściej w profilaktyce i leczeniu nowotworów. Jej autorka była 7 – krotnie nominowana do nagrody Nobla, niestety nigdy jej nie otrzymała.
Warto przy tym pamiętać, że dieta tego typu jest dietą długofalową. Wykorzystywany olej lniany budwigowy należy bardzo długo stosować, minimum przez 5 lat od momentu ustąpienia objawów klinicznych. Dlatego też, podczas jej stosowania, niezbędna jest kontrola i wizyty lekarskie. Lekarz musi na bieżąco śledzić zmiany i postępy dokonujące się dzięki diecie.
Dieta budwigowa wpływa na nasz układ krwionośny, układ pokarmowy, układ nerwowy i mózg a także na włosy, paznokcie i inne dolegliwości chorobowe. W sieci można bardzo wiele ciekawych informacji przeczytać na ten temat.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.