Czym jest precyzyjne dobranie biustonosza?

  • Sharebar

Pojęcie brafitting jest dzisiaj coraz popularniejsze, aczkolwiek nadal zbyt mało znane. Z czego to wynika? Przede wszystkim z braku obycia w temacie, potrzeby znajomości tak, wydawałoby się, skomplikowanego pojęcia. Tymczasem pojęcie to powinny znać przede wszystkim kobiety, powinny się tym interesować i zgłębiać.

Dobór biustonosza nie jest prosty, co potwierdzają same kobiety, które nie cieszą się z wybranych staników. Mimo rzetelnych opisów modeli i artykułów na ten temat, nadal brafitting wydaje się dość trudny we wdrożeniu. Dlatego też warto jeszcze raz powiedzieć, dobór biustonosza, miseczki powinien być przemyślany i odpowiedni, dzięki czemu biust będzie dobrze leżał, będzie jędrny, dobrze ułożony, odpowiednio zabezpieczony. Odpowiedni ścisły obwód, to podstawa, bowiem to na tym opiera się biust a nie na ramiączkach. Należy pamiętać jeszcze o miseczce. Rozmiar miseczki, to różnica między obwodem mierzonym pod biustem a obwodem w biuście. Ważne, by biust nie wylewał się z miseczki, by nie powstawały nieestetyczne “buły”. Nie może być również fałd pod pachami. Kolejny etap, to dobór odpowiedniego fasonu. wszystko zależy od tego, czy będzie to biustonosz do codziennego funkcjonowania, czy też do sukienki, wyciętej bluzki. Pozostają jeszcze ramiączka. Nie powinny wbijać się w ramię i pozostawiać brzydkich śladów. Jak więc widać, brafitting, to nie jest prosta dyscyplina.

Dobrze wyszkolona pani w sklepie pokaże również, w jaki sposób dbać o biustonosz a także jak poprawnie zakładać biustonosz. Mimo, że to bardzo prosta czynność, wiele osób ma z nią problem. Dlatego też piersi nie leżą dobrze, nie wyglądają prawidłowo, apetycznie. Te wszystkie problemy brafitting rozwiązuje. Dlatego też należy staniki kupować tylko w sprawdzonych miejscach, w których pracują doświadczone osoby. w końcu dobrze leżący biust, to podstawa każdej kreacji. Warto zadbać o biustonosz, by był estetyczny i elegancki jak najdłużej. W końcu to niepodważalny kobiecy atut, którym warto się szczycić bez względu na wielkość biustu.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.