Wynajem i serwis odzieży – czym to jeść?

  • Sharebar

renthoff

Popularność wynajmowania i serwisu odzieży roboczej cieszy się coraz większą popularnością, jeżeli firma wykonuje swoje zadania naprawdę dobrze, to bardzo szybko się rozwija. Wraz z wzrostem tym idzie podnoszenie standardów wykonywania tych usług. Firmy które chcą nawiązać współprace oczekują nie tylko pełnego profesjonalizmu w tej dziedzinie, ale również wysokiej jakości produktów oferowanych przez te firmy.

Jak wyglądają ceny?

Ceny wynajmowania są dużo niższe niż gdybyśmy je chcieli kupić sami, ponieważ wiąże się to z kosztem rzędu 250 złotych na jedną parę ubrania na osobę.

Chcąc nie chcąc jesteśmy w pewnego rodzaju sposób przywiązani do skorzystania z tego rodzaju firm, tak więc przyjrzymy się jak to wygląda w praktyce.

 

Jak to działa?

Polega to na pewnego rodzaju obrocie odzieżą roboczą dla każdego pracownika, gdy ten ją zbrudzi ma przygotowaną już czystą. Wszystko to jest odbierane i dostarczane do klienta przez firmę transportową taką odzież. Każda rzecz jest kontrolowana przed powrotnym jej wdrożeniem do obiegu. Odzież jest dokładnie prana w pralniach wodnych oraz serwisowana. Korzystanie z tego typu usług jest zdecydowanie tańsze, ale też pozwala na optymalizacje kosztów w zakresie utrzymania poziomu zapasów odzieży, która jest dostosowywana do liczby zatrudnionych osób.


Kto z tego korzysta?

Najczęściej korzystającą i dynamicznie rosnącą w zapotrzebowanie na tego typu usługi są firmy, które opierają się na pracy stale czystych ubrań. Pionierami są firmy farmaceutyczne, elektroniki czy kosmetyki, ponieważ w takich firmach ubranie musi być nienagannie czyste. Zalecam rozglądnąć się czy przypadkiem w swoim mieście niedaleko można znaleźć firmę zajmującą się wynajmowaniem i serwisem odzieży roboczej, ponieważ każdy pracownik jest naszą wizytówką a jego wygląd może być znaczący dla klienta.

Stopka autorska: Artykuł powstał przy współpracy z www.renthoff.pl

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Wynajem i serwis odzieży - czym to jeść?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Euro Textil – Hurtownia Odzieży Używanej import z Włoch
  2. Serwis komputerowy w Poznaniu
  3. Hurtownia odzieży używanej
  4. Recykling odzieży używanej
  5. Hurtownie odzieży używanej
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.