Szukam dziewczyny, czyli w damskiej dżungli

szukam dziewczyny
  • Sharebar

Podjąłeś ostateczną, odważną, męską decyzję.  Stanąłeś dziś rano przed lustrem i oznajmiłeś sobie i całemu światu, uroczystym tonem „ od dziś szukam dziewczyny”. Pewnie jesteś w pełni świadomy niebezpieczeństw, problemów, jakie ta decyzja ze sobą niesie. Jednak w życiu każdego mężczyzny nadchodzi chwila, gdy podejmuję to odwieczne wyzwanie.

Jednak, aby akcja ta miała, chociaż cień szansy powodzenia, potrzebny jest szczegółowy plan działania. Fakt, że szukasz dziewczyny, jest dla ciebie sprawdzianem na wielu płaszczyznach życia. Skoro już mamy jasno wyznaczony cel, jakim jest „zdobycie” przedstawicielki płci pięknej, należy określić, jakie powinna ona cechy posiadać. Najlepiej wziąć dużą kartkę papieru, długopis wypisać te cechy, na których nam zależy. Dotyczy to zarówno wyglądu, zainteresowań, charakteru, pochodzenia, osobowości, zainteresowań kobiety. Powstała z pewnością lista, zajmująca spory kawałek papierowego ręcznika kuchennego.  To teraz z tego tasiemca należy powyrzucać powtarzające się wymogi, a także te niedorzeczne typu „ pieprzyk o średnicy 5mm w odległości 35 od uda, w kierunku północno-wschodnim”.  Otrzymany wykaz porządkujemy według stopnia ważności, według naszej osobistej skali wymagań i priorytetów.  Nie ma żadnej drogi na skróty, jeśli naprawdę poważnie traktujemy sprawę, musimy przejść przez ten ( wydawać by się mogło niektórym osobom bezsensowny) proces.

W końcu otrzymaliśmy obraz naszego ideału. Wiadomo, że nie ma kobiet idealnych, ale dzięki temu opisowi, znajdziemy te, najbardziej do niego zbliżone. Uzbrojeni w listę cech najbardziej pożądanych i świadomość własnej wartości rozpoczynamy poszukiwania. Pojawia się pytanie, gdzie je rozpocząć, żeby nie tracić na darmo czasu i energii. Wiadomo, że jeśli szukamy spokojnej Pani, ceniącej ciszę, szukającej stałego związku i odpowiedzialnego partnera, to nie znajdziemy jej na portalu zawierającym oferty dzikiego seksu, bez zobowiązań.

Z drugiej strony, nie szukajmy też takiej kobiety w nowicjacie dla zakonnic, bo przykładna matka i pani domu, może zafundować nam lepszy seks, niż niejedna z „dam do towarzystwa”. Ja to mówią „ cicha woda brzegi rwie”. Chociaż w czasie tych poszukiwań, pojawią się różne pokusy choćby w postaci ognistego, flirtu, ty musisz pamiętać, że szukasz dziewczyny i poważnego związku. Jeśli chciałbyś poznać więcej praktycznych rad do realizacji Twojego głównego celu pod kryptonimem „ od dziś szukam dziewczyny”, zapraszam do naszego newsletter. Proszę, wpisz poniżej swój mail, na który mam przesłać go dla Ciebie.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.