Moja mała reklamowa pasja

banery
  • Sharebar

Przez długi okres szukałem swojego celu w życiu. Pewnego dnia postanowiłem wykonywać reklamy, stało się to moją pasją, sposobem na życie, a raczej życiem. Nie wyobrażam sobie teraz robić nic innego, nie wyobrażam sobie świata bez reklam. Zawsze kiedy uruchamiam program do projektowania mój puls rośnie, a ja zagłębiam się w świecie który kocham, świecie nieskończonych możliwości.

Swoją przygodę z reklamami rozpocząłem wiele lat temu, każdego dnia pogłębiając wiedzę dotyczącą właśnie reklam. Wyszkoliłem wielu grafików, wykonałem reklamy dla tysięcy firm i mniejszych i większych. Znam się na tym co robię, a zawsze w swych działaniach chcę dążyć do perfekcji.

Nieudolne agencje reklamowe
Zatrudniają osoby które nigdy nic o reklamie nie wiedziały, narzucają prosty schemat w którym chodzi o to aby klient był zadowolony, to tak naprawdę nic trudnego bo aby zadowolić klienta pod względem wizualnym nie trzeba się prawie znać. Klient przyjmie wszystko właśnie dlatego że się nie zna, jednak czy taka reklama będzie skuteczna, czy będzie przyciągać klientów, czy ktoś będzie chciał to oglądać – to pytanie zawsze odstawiane jest na drugi plan, a wszystko przez pieniądze, bo to one liczą się najbardziej w pracy większości firm reklamowych.

Kiedy klient idzie pod wodę
przychodzi i szybko chce zamawiać reklamy, decyduje się na wszystko co może przynieść rozgłos dla jego firmy, akceptuje niemalże każdy projekt. Jednak takie rozwiązanie nie należy do najlepszych, skuteczna agencja reklamowa czy też grafik freelancer, odpowiednio zbadają rynek, wyślą projekt do oceny dla kilkunastu innych grafików a także ludzi którzy mogli by być konsumentami. W ten sposób mają pewność że wykonana reklama będzie skuteczna. Teoretycznie taka usługa jest droższa w praktyce – dużo tańsza, bo firma otrzymuje reklamę która działa a nie tylko jest.

Jakość w reklamie
Również ma olbrzymie znaczenie, jednak nie każdy na nią patrzy. Większość klientów woli produkt tani, bo przecież to tylko reklama. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy że tani produkt jest najdroższy, przykładowo zamiast szyldu montujemy baner reklamowy. Kiedy szyld wytrzymuje bez większych problemów 4-5 lat, baner reklamowy prawdopodobnie podrze się przy pierwszej lepszej burzy. Do tego dochodzi wygląd tego materiału który niestety nie wygląda zbyt dobrze. Warto dobrze się temu przyjrzeć i kupować reklamy wysokiej jakości – one są gwarancją naszego sukcesu, a także pozwolą nam zaoszczędzić kilka groszy.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 1.0/5 (1 oddanych głosów)
Moja mała reklamowa pasja, 1.0 out of 5 based on 1 rating

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.