Kto ma zagrać na weselu?

zespół muzyczny
  • Sharebar

Każda Para Młoda zastanawia się komu powierzyć oprawę muzyczną na weselu. Pierwszy wybór przed którym staną to nie wybranie już konkretnej osoby czy zespołu, a w ogóle zastanowienie się czy chcą aby na weselu grał DJ puszczający muzykę z komputera czy zespół bądź orkiestra.

Dla niektórych ten wybór jest prosty bowiem od początku mają zdefiniowane swoje wymagania i mają swoje wyobrażenie o weselu. Ale dla innych jest to poważny dylemat.

Wybór DJ-a to oczywiście znacznie mniejsze koszty, bowiem opłacamy tylko jedną osobę a więc koszt zamknie się w kilkuset złotych. Zespół weselny będzie znacznie droższy zwłaszcza jeśli w skład zespołu będzie wchodziło więcej muzyków.

Jeśli chcemy ciekawą atmosferę na weselu to z pewnością taką zapewni nam dobry zespół weselny, którego członkowie potrafią świetnie zabawiać gości. Ponadto zespół weselny to także lepsza jakość muzyki bowiem jest ona grana na żywo a nie puszczana z komputera.

Wszystko więc zależy od naszych finansów, jeśli mamy więcej pieniędzy i możemy je przeznaczyć na wesele to zdecydowanie lepszym wyborem będzie zespół weselny, który przecież też może grać znane popowe hity a niekoniecznie wiejskie ballady. A jeśli chcemy trochę muzyki klubowej lub techno to zawsze zostają poprawiny na których nic nie stoi nam na przeszkodzie aby wynająć jakiegoś DJ-a bądź samemu puścić muzykę z komputera jeśli tylko mamy skąd wziąć odpowiedni sprzęt. Wystarczy tylko laptop i para głośników, więc spokojnie powinniśmy to znaleźć wśród naszych znajomych i oszczędzamy wtedy dużo pieniędzy!

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Kto ma zagrać na weselu?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Nietypowe pomysłu uświetniające wesele.
  2. Zespół na wesele
  3. Odtrucia alkoholowe – zobacz kto jest w stanie pomóc Ci się wyleczyć
  4. Nowa moda na weselach.
  5. Jak wybrać zespół na wesele w Sosnowcu ?
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.