Jak sobie radzić z nieplanowanymi wydatkami

  • Sharebar

Impreza okolicznościowa, prezent, okazja w sklepie, wyższy rachunek – każdemu przydarzyła się, chociaż raz, sytuacja z nieprzewidzianymi wydatkami. Znając realia niestety nie zawsze pojawia się okazja by móc zaoszczędzić i mieć pieniądze na tak zwaną „czarną godzinę”. Istnieje za to kilka metod, które pomagają radzić sobie w takich sytuacjach.

Prezent – i co teraz?  oszczednosci

Zaproszenia na imprezę okolicznościową wiążą się z dużymi wydatkami. Zdają sobie z tego sprawę przede wszystkim Panie. Oprócz prezentu należy kupić odpowiedni strój, buty, torebkę… jak wiadomo to wszystko kosztuje. Są jednak metody, które nie pozwalają nadwyrężać domowego budżetu. Wybierając się na ślub znajomych, zamiast kupować drogi sprzęt można wykonać samemu lub kupić album i umieścić w nim sentymentalne zdjęcia. Inną metodą jest wykonanie czegoś własnoręcznie – warto postawić na kreatywność, ponieważ serce i czas, jaki wkładamy w wykonanie prezentu, jest bezcenny i czasami lepszy niż najdroższy prezent.

Wykonanie własnoręcznego prezentu, nie musi dotyczyć jedynie okoliczności takich jak śluby. W sieci można znaleźć wiele pomysłów na świetne prezenty dla bliskich w każdym wieku i na każdą okazję. Nastolatkowie teraz bardzo doceniają dodatki wykonane ręcznie. Szaliki, kominy czapki, kapturki z uszkami, ciekawe rękawiczki zrobione ręcznie będą idealnym prezentem pod choinkę. Warto zastanowić się nad taką drogą rozwiązania problemu z gotówką.

Brak pieniędzy

Jeśli nasza dziura w domowym budżecie jest tak duża, że nie możemy pozwolić sobie na większe wydatki a potrzebujemy gotówki, warto skorzystać z pożyczki krótkoterminowej. Większy rachunek za prąd nie musi nas kosztować pasma wyrzeczeń. Pożyczki tego typu dotyczą niewielkich kwot, których spłata nie stanowi problemu. Dodatkowo w większości placówkach sami ustalamy termin i wysokość rat.

Sytuacja wygląda podobnie w przypadku zakupów przez Internet. Jeśli brakuje nam pieniędzy taką szybką pożyczkę możemy uzyskać za pośrednictwem Internetu. Wypełnienie wniosku trwa zaledwie kilka minut, a pożyczkę dostajemy w ciągu kilku chwil.

Chwilowy brak gotówki nie jest straszny posiadając tak wiele opcji. A szybkie pożyczki z korzystnym oprocentowaniem można znaleźć tu: https://www.mini-credit.pl/pozyczka-chwilowka

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Walka z łupieżem – jak sobie radzić
  2. Jak radzić sobie z lękiem?
  3. Z czym musi sobie radzić właściciel firmy?
  4. Jak sobie pościelisz
  5. Jak poradzić sobie z księgowością?
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.