Drukarnia Wrocław – rodzaje usług

druk cyfrowy
  • Sharebar

Usługi druku na dużych powierzchniach są kierowane do dwóch typów klientów. Pierwszą grupę stanowią agencje reklamowe. To one przygotowują i zamawiają konkretne wydruki na billboardy, plakaty i podobne media na rzecz kampanii reklamowych. Druga grupa klientów to klienci indywidualni, poszukujący wykonawcy dla spersonalizowanych druków, lub wydruków o bardzo niskim nakładzie. Druk cyfrowy Wrocław w zupełności jest w stanie spełnić wymagania i dużych klientów (agencji reklamowych lub firm), ale także zawsze zrealizuje zamówienia na pojedyncza odbitkę. Nie stanowi problemu wykonanie jednej sztuki plakatu czy obrazu w atrakcyjnej cenie.

Takie działanie jest możliwe poprzez druk cyfrowy, który nie wymaga stosowania form i pras drukarskich, a jedynie gotowej formy w postaci cyfrowego pliku (jpg, pdf, tif itp.). Plotowanie Wrocław, czyli druk wielkoformatowy przy użyciu plotera, to wykonuje odbitki bezpośrednio z komputera. Czas powstania pojedynczej sztuki odbitki jest więc bardzo krótki.

Okazuje się, że pojedyncze druki na dużych powierzchniach cieszą się sporym zainteresowaniem. Rzesza ludzi korzysta z usług drukarni, gdy pragną ozdobić ściany swojego domu, mieszkania lub biura, konkretnymi obrazami. Wybór obrazów w sklepach jest dość okrojony, zarówno jeśli chodzi o wzory, jak i format. Drukarnia Wrocław nie narzuca praktycznie żadnych ograniczeń – dla klienta tworzone są druki na dowolnie wybranym gatunku papieru, a nawet na płótnach. Wydruki cyfrowe na dużych formatach odznaczają się również bardzo wysoką trwałością i jakością wykonania.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Druk wielkoformatowy Wrocław i plotowanie
  2. Druk wielkoformatowy i plotowanie Wrocław
  3. Żłobki Wrocław – Domek Puchatka
  4. Drukarnia Online – ulotki i foldery reklamowe
  5. Psycholog Wrocław
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.