Druk wielkoformatowy Wrocław i plotowanie

druk cyfrowy
  • Sharebar

Drukarki ploterowe są jednymi z najnowszych maszyn stosowanych w drukarniach. Przeznaczone są one głownie do tworzenia wydruków na dużych powierzchniach – czyli plakatów, plansz, tablic reklamowych, citylightów, billboardów. Są to najczęściej wykorzystywane przez agencje formy reklamy. Plotowanie Wrocław posiada wiele zalet, ale też nie jest pozbawione pewnych wad. Czym mogą się różnić się od siebie wydruki na dużym formacie?

Po pierwsze, to miejsce, gdzie wydruk będzie się znajdował. Jeśli jest to reklama zewnętrzna, stosuje się agresywne, trwałe tusze, odporne na czynniki pogodowe takie jak deszcz czy silne naświetlenie słońca. Te same wydruki nie nadają się do ekspozycji w pomieszczeniach, ze względu na ich intensywny zapach. Druk wielkoformatowy Wrocław na potrzeby wydruków do pomieszczeń stosuje inne rodzaje farb. Drukarki ploterowe mogą wykorzystywać tusze pigmentowe,wodne, termoutwardzalne lub solwentowe.

Główną zaletą wydruków ploterowych jest praktyczny bark ograniczeń rozmiarów wydruku i podłoża. Drukarki ploterowe drukują zarówno powierzchnie sztywne, jak np. płyta PCV, i miękkie jak papier czy folia. Co ciekawe, niektóre drukarki mogą drukować biała farbą, co jest przydatne przy drukowaniu na przeźroczystej folii czy siatkach. Drukarnia Wrocław realizuje zlecenia na druk ploterowy w bardzo szybkim czasie, praktycznie “od reki”. Na potrzeby klienta druk realizowany jest również w weekendy czy w godzinach nocnych. Oferujemy nasze doświadczenie i niezawodną współpracę, niezależnie od wielkości zamówienia.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Druk wielkoformatowy i plotowanie Wrocław
  2. Druk wielkoformatowy
  3. Żłobki Wrocław – Domek Puchatka
  4. Biznes i druk teczek ofertowych
  5. Wypożyczalnia Naczyń Wrocław
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.