Dostęp linowy Łódź-IRATA

praca na wysokości
  • Sharebar

Techniki dostępu linowego zostały opracowane pod bacznym okiem australijskiego stowarzyszenia dostępu linowego. Szkolenia te są wyszczególnione w trzech poziomach systemu kompetencji, który jest niezależnie oceniany. To technicy dostępu linowego wykonują najtrudniejsze zadania związane z pracą na wysokości. W Polsce jak i na Świecie obowiązuje i brane pod uwagę jest tylko jedno “IRATA”.
Nasz zespół składa się z  licencjonowanych malarzy, elektryków, instalatorów, spawaczy oraz dekarzy. Nasz zespół roboczy  jest skonstruowany w ten sposób, aby zapewnić naszym klientom specjalistyczne i profesjonalne rozwiązania do swoich potrzeb. Spełnianie ich oczekiwań jest gwarancją profesjonalizmu i skuteczności. Dzięki technikom dostępu linowego możemy zrealizować taką usługę jak czyszczenie dachów Łódź bądź malowanie elewacji.

Nasi ludzie swoje doświadczenie zdobywali podczas wieloletniej kariery w firmach świadczących usługi wysokościowe, tam reż zdobywali umiejętności oraz kwalifikacje zawodowe z wszelkich dziedzin.

Dostęp linowy ma na celu umożliwić wykonanie zlecenia w miejscach najmniej dostępnych, czyli tam gdzie  drabiny bądź podnośnik nie są w stanie się dostać. Szkolenia z zakresu dostępu linowego odbywają się na terenie całej Polski, od jakiegoś czasu realizowane są kursy z IRAT-y czyli najbardziej zaawansowanego technicznie dostępu linowego.

Tego rodzaju praca często wykorzystywana jest podczas takich zleceń jak montaż zabezpieczenia na ptaki czyli kolce na gołębie Łódź , gzymsy półki itd. dostępne są tylko dla miejskich alpinistów.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Dostęp linowy Łódź-IRATA, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Zdjęcia do komunii Łódź
  2. Gaśnice Łódź
  3. Czyszczenie dachów i elewacji Łódź
  4. Kancelarie prawne łódź
  5. Rehabilitacja Łódź
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.