Zamkowy szyk & glam

  • Sharebar

Ostatnio bardzo modne staje się przekształcanie zamków w hotele lub restauracje. Wśród obiektów są budowle różnego typu, ale wszystkie łączy jedna wartość: klimat dawnych wieków. Wpisane do rejestru zabytków nadążają za nowoczesnością oferując usługi na poziomie minimum trzech gwiazdek, doskonałą kuchnię, usługi SPA & Wellness oraz organizację imprez okolicznościowych i spotkań biznesowych.

Miłość, szmaragd i SPA

Każdy potrzebuje czasem wyjazdu poza miasto. Chcąc się zrelaksować po ciężkim tygodniu czy miesiącu w pracy, wybieramy się na wycieczki na łono natury daleko od miejskich zabudowań. Często wybieramy się z naszą bliską osobą. Chcemy poczuć się wyjątkowo. Chcemy być traktowani jak wyjątkowi goście. Jeśli w dodatku jesteśmy miłośnikami historii i stylowych wnętrz, hotel w zamku będzie dla nas idealnym rozwiązaniem.  Romantyczny wypad we dwoje w niepowtarzalnej atmosferze XVI lub XVII-wiecznego, renesansowego zamku, z pewnością ożywi uczucia i pozwoli spędzić niezapomniane chwile. A co jeżeli jedziemy z przyjaciółką lub mamą? Nic straconego! W zabytkowych wnętrzach, znajdziemy dla siebie, również ekskluzywne gabinety SPA oraz wykwintną kuchnię.

Business Class

Poza miasto często wyjeżdża się również służbowo. Szkolenia czy konferencje, mogą być naprawdę przyjemne. Hotele w zamku są także dostosowane dla osób pracujących. Profesjonalne sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt zapewniają najwyższą, jakość prowadzonych konferencji, spotkań biznesowych lub szkoleń. Oryginalne wnętrza, renesansowego zamku, zapewniają szczególnie ekskluzywną atmosferę i doskonałą akustykę prezentacji podczas spotkania lub szkolenia. Zazwyczaj sale wyposażone są najczęściej w szybkie łącze internetowe (przewodowe i WiFi), sprzęt audio-wizualny czy multimedialny. Po ważnym spotkaniu można się zrelaksować w salonie odnowy biologicznej lub basenie.

Pamiętajmy również o wspaniałym otoczeniu tych hoteli. Zachwyca zróżnicowana rzeźba terenu – od nizinnej, przez wyżynną, aż do górskiej. Często w okolicy rozciąga się park, malowniczo porośnięty bujną roślinnością oraz piękne stawy. Miejsca oczarowują architekturą, atmosferą i przyrodą. Można  doskonale wypocząć i cieszyć się bliskością natury.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.