Wrocławskie NIE dla komunikacji miejskiej?

  • Sharebar

Wygodne, ciepłe, ciche i przede wszystkim sprawne to kilka przymiotników, które odróżniają samochód od jakiegokolwiek pojazdu komunikacji miejskiej. Jednak zdarzają się sytuacje kiedy chcąc nie chcąc musimy zdecydować się na chwile grozy i skorzystać z publicznego transportu. Jedną z nich była zazwyczaj podróż na lotnisko, do dzisiaj.Lotnisko we Wrocławiu stawiając na zapewnienie klientom komfortu w każdym możliwym aspekcie podróżowania, autobusom mówi stanowcze nie. Chcąc zachęcić pasażerów do przyjazdu na lotniska własnym samochodem oferuje parkowanie przy porcie lotniczym na 1100 specjalnie przygotowanych do tego miejscach, które jest jeszcze tańsze i bezpieczniejsze, niż dotychczas. Parking znajduje się przy terminalu, co wyklucza konieczność jakichkolwiek dojazdów busem. Dodatkowo dzięki wprowadzonej rezerwacji online klienci otrzymują aż 40 procent zniżki, płacąc jedynie 24 zł za parkingową dobę, a 59 zł po obniżce za tydzień.

Dział marketingu zdecydował się na wprowadzenie takich promocji po analizie potrzeb swoich klientów, a dokładnie konkretnych pasażerów, którzy najczęściej podróżują służbowo na 2 dni, czy wylatują na 2 tygodniowe wakacje. Dyrektor do spraw marketingu i sprzedaży portu lotniczego we Wrocławiu, przyznał, że tańsze stały się te opcje, które cieszyły się największym zainteresowaniem.

Cenowe nowości to doskonała wiadomość dla podróżujących w interesach, ale również dla zwolenników city-break’u (krótkich, kilkudniowych wakacji) czy miłośników dwutygodniowych podróży. Otóż „biznesmeni” za 24- godzinny postój zapłacą tylko 24 zł. Jednak wraz z upływem dni doliczana zostaje nam obniżka, dzięki której za przykładowo 8- dniowy city-break zapłacimy 59 zł, a dwutygodniowe wakacje na przykład na Malediwach dodatkowe 77 zł. co oznacza, że parking kosztować nas będzie dużo taniej niż podróż 3 osobowej rodziny autobusem czy taksówką na lotnisko.

Jeszcze taniej zaparkujemy przy wrocławskim porcie lotniczym korzystając z możliwości rezerwacji miejsc online. Jeżeli dokonamy jej z pięciodniowym wyprzedzeniem to przysługiwać nam będzie aż 40 procentowa zniżka, internetowe zamówienie od jednego do czterech dni przed wyjazdem gwarantuje natomiast 20 procent rabatu. Lotnisko posiada również całkowicie darmowe, 10 minutowe strefy krótkiego postoju – Kiss, Fly. Jest to rozwiązanie dla klientów odwiedzających wrocławski terminal jedynie na krótką chwilę.

Czytaj również: biletylotniczewizzair.pl i tanie–przeloty.com.pl

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. GTI – przyjazna strona komunikacji
  2. Koc elektryczny– nie tylko dla zmarzluchów
  3. Amortyzator nie tylko dla orłów
  4. Nie tylko dla fanów mody
  5. Nie bój się latać
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.