Wrocław i jego zalety

Wrocław
  • Sharebar

Wrocław to jedno ze starszych miast Polski, które obecnie przechodzi znaczny rozkwit. Lotnisko położone jest około 10 kilometrów od centrum miasta. Poza tym bardzo dobra sieć dróg i autostrad sprawia, że bezpośrednio dojedziemy do Wrocławia z różnych części Polski. Wrocław od dłuższego czasu funkcjonuje jako nieformalna stolica taniego latania, a to wszystko za sprawą bazy Ryanaira.

Więcej lotów z lotniska we Wrocławiu

W tym roku w październiku lotnisko obsłużyło ponad 161 tysięcy osób. Ten wynik zaskoczył wszystkich. W porównaniu z miesiącem wrześniem wzrost ruchu pasażerskiego wzrósł tam o ponad jedenaście procent. Największa popularnością cieszyły się przeloty krajowe. Krajowi przewoźnicy wykorzystują w maksymalnym stopniu duże zainteresowanie tanimi lotami po Polsce. Dlatego ilość lotów między polskimi miastami w porcie lotniczym imieniem Mikołaja Kopernika od dłuższego czasu utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Z lotów do Gdańska i Warszawy skorzystało ponad 29 tysięcy podróżnych. Ilość zainteresowanych tymi lotami pasażerów wzrosła o prawie 20 procent. Bardzo chętnie latamy z tego lotniska także do Niemiec. Najczęściej kupujemy bilety lotnicze do Frankfurtu, Monachium a także do Dusseldorfu.

Optymistyczne prognozy dla Wrocławia

Wrocław bardzo optymistycznie patrzy w przyszłość głownie dlatego, że już niebawem swoją ofertę z tego portu lotniczego znacznie rozszerzy Lot i Sas. Linie lotnicze Sas do tej pory bardzo dobrze trzymają się także w porcie lotniczym Poznań- Ławica. Przede wszystkim zwiększają ilość połączeń do Kopenhagi. Lot także będzie oferował coraz więcej połączeń z różnych polskich lotnisk, dzięki zakupie nowego Dreamlinera- samolotu o bardzo wysokiej technologii. Dzięki nowemu boeingowi 787 znacznie zwiększy się ilość lotów po naszym kontynencie, ale także lotów długodystansowych. Już teraz Lot zapowiada atrakcyjne połączenia do Pekinu a także wiele promocji na bilety lotnicze do Nowego Jorku. Ponad dziewięć procent wzrostu zauważono także wśród połączeń tanich linii lotniczych. Głownie obniżki cen oferuje irlandzka linia Ryanair. Pomimo, że zakończył się sezon lotów na wczasy bardzo dobry wskaźnik lotów utrzymuje się wśród przelotów czarterowych.

Autortaniarezerwacja.pl

 

 

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Bilety lotnicze za mile w Locie
  2. Bilety lotnicze do Nowego Jorku
  3. Nowe tanie loty w Locie
  4. Żłobki Wrocław – Domek Puchatka
  5. Wczasy w Holandii – miasto kwiatów
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.