Wizzair’em po Europie

  • Sharebar

Wraz z nowym sezonem wiele linii lotniczych zaczęło oferować sporo nowych promocji. Pasażerowie są zasypywani przeróżnymi ofertami, a trudno jednoznacznie wybrać naprawdę korzystne połączenia. Oczywiście, jak zawsze w promocjach przoduje wizz air i ryanair. Węgierski przewoźnik zaoferował tanie bilety lotnicze z Katowic do Neapolu, a także pasażerowie mogą polecieć z Wrocławia do Paryża. Bilety lotnicze do Paryża kupimy w cenie 68 złotych, natomiast do Neapolu w cenie 128 złotych. Pasażerowie odwiedzić Francję mogą już pod koniec lutego, natomiast magiczny Neapol możemy zwiedzić w maju. Najtańsze oferty są przeznaczone dla posiadaczy karty wizz air discount club. Zaopatrując się w kartę otrzymamy darmowo sto złotych, a także dodatkowe mile.
Wczasy w Paryżu lub Neapolu


Neapol to miasto na południu Włoch w obszarze Kampanii. Stare miasto w Neapolu jest największe na całym kontynencie, a także znalazło swoje miejsce na światowej liście dziedzictwa Unesco. W Neapolu możemy znaleźć uniwersytet z XIII wieku. Neapol jest czwartym pod względem prężności miastem Włoch, zaraz za Mediolanem, Rzymem i Turynem. W jednej z dzielnic Neapolu znajduje się także rezydencja króla Włoch. W Neapolu można zobaczyć liczne muzea a także Zamki średniowieczne. Miasto posiada także wiele kościołów, które są perełkami architektonicznymi. O wyjątkowości Paryża z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać, gdyż to miasto jest uważane, za najlepszą stolicę Europy. Paryż posiada wiele atrakcji turystycznych do których zaliczamy Luwr, Katedrę Notre Dame a także wieżę Eiffla. W Paryżu bardzo popularne są także pola Elizejskie.

Nowości wizz air


Wizz air oferuje dwa rodzaje bagażu podręcznego mniejszy i większy. Dzięki temu możemy dostosować bukowanie walizek do indywidualnych potrzeb. Oprócz tego wizz air oferuje pasażerom specjalną kartę dzięki które będą mogli darmowo wziąć większy bagaż podręczny, a także karta zapewni pierwszeństwo wejścia na pokład. Wizz air zaoferował nowości, gdyż chciał odpowiedzieć na propozycję Ryanair, który także zezwolił na drugi bagaż podręczny. Wizz air i Ryanair konkurują ze sobą już od dłuższego czasu. Ryanair zapowiedział otwarcie kolejnej bazy w Europie, w porcie lotniczym w Atenach.

A na koniec przeczytaj o tym jak latają Polacy ;)

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Nowości w linii Wizz Air
  2. Darmowe bilety lotnicze w Wizz Air
  3. Bilety lotnicze do Londynu
  4. Bilety lotnicze za mile w Locie
  5. Ciekawe miejsca w Europie – Zamki nad Loarą, Praga, Sycylia
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.