Wczasy na kontynencie Azjatyckim

Szanghaj
  • Sharebar

Azja coraz bardziej kusi współczesnego turystę. Dlatego coraz więcej linii lotniczych oferuje promocje na bilety lotnicze do miast azjatyckich. Któż z nas nie chciałby zobaczyć zabytków Pekinu, a także poznać kulturę i filozofię innych miejsc tej pełnej bogatej historii części świata. Wielu turystów z Europy jest zauroczona sztuką, filozofią i architektura tego kontynentu.

Promocje w liniach Aerofłot

Z portu lotniczego w Warszawie i Krakowie będziemy mogli polecieć do Pekinu i Szanghaju. Ofertę zaproponowały linie Aerofłot. Bilety lotnicze kupimy już za 1643 złote. Pekin znajduje się na drugim miejsc pod względem wielkości w kraju. Pekin to miasto o burzliwej, lecz pięknej historii. Głównymi atrakcjami turystycznymi są Plac Tianenmen a także Cesarskie miasto. W hotelach i restauracjach warto skosztować typowej chińskiej kuchni, do której zalicza się kaczkę po pekińsku. Hotel, warto zarezerwować przed wyjazdem, gdyż w mieście jest mnóstwo turystów, przez co czasami trudno od razu zarezerwować nocleg.

Oferta linii lotniczych Finnair

Fińskie linie także stawiają na tanie loty do Chin. Na początku zaoferował loty do Delhi i Bangkoku. Powodzenie, którym cieszyły się bilety lotnicze sprawiło, że Finnair zaczął oferować kolejne połączenia między innymi do Pekinu i Szanghaju. Szanghaj to największe miasto Chin, położone przy rzece Jangcy. Szanghaj w ostatnim czasie w bardzo szybkim tempie się rozwija, szczególnie powstają nowe budowle.

Inne linie lotnicze w Azji

Nowy Dreamliner, który został zakupiony przez Lot głównie miał być przeznaczony do połączeń z Azją. Bardzo często obniżał ceny, czym zachęcał turystów do odwiedzania tych stron świata. Nowością, która zaskoczyła wielu podróżnych było zainteresowanie Azją linią Norwegian. Tanie linie lotnicze, jak dotąd latały głównie do miast norweskich, przede wszystkim do Bergen i Oslo. Teraz sprzedają bilety lotnicze do Bangkoku, głównego miasta Tajlandii. Ten kraj przyciąga niesamowitą kulturą i atmosferą.

Źródło: http://biletywizzair.com/

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.