Tanie przeloty krajowe w Ryanair

  • Sharebar

Ryanair jako kolejny przewoźnik zaoferował przeloty krajowe po Polsce. Początkowo nie zaproponował zbyt korzystnych cen. Teraz znacznie obniża ceny na bilety lotnicze i przeloty krajowe możemy kupić w cenie 78 złotych. Irlandzka linia oferuje połączenia między portem lotniczym w Warszawie a Gdańskiem, a także między Warszawą a Wrocławiem. Ryanair będzie latał nowym samolotem 737. Już teraz możemy kupić bilety lotnicze na kwiecień i maj. Ryanair oferuje loty każdego dnia.

Bilety lotnicze do Wrocławia

Wrocław jest miastem położonym w południowo- zachodniej Polsce. Uznawany jest za historyczną stolicę Dolnego Śląska. Wrocław funkcjonuje jako jedno z najstarszych miast. Wrocław posiada wiele zabytków, ale także jest przykładem bogactwa fauny i flory. W mieście zarejestrowano ponad 200 gatunków ptaków. Mimo powojennych zniszczeń Wrocław ma wiele ciekawych miejsc, a wiele z nich zostało odrestaurowanych. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na gotycki ratusz, a także archikatedrę świętego Jana Chrzciciela, a także barokowy zespół budynków. Wrocław zachował ponad osiem tysięcy zabytkowych kamienic. Do najważniejszych miejsc zalicza się Halę stulecia, która uznana jest za pomnik historii. Pomnik znalazł swoje miejsce na światowej liście dziedzictwa Unesco. Do bardzo znanych miejsc należy plac Solny, na którym odbywały się średniowieczne targi. We Wrocławiu możemy znaleźć ogród botaniczny i zoologiczny.

Walka o przeloty krajowe

Oferta Ryanair sprawiła, że na polskim rynku może rozpocząć się walka o przeloty krajowe. Oprócz Ryanair połączenie między polskimi miastami oferuje także linia wizz air, a także Lot i Eurolot. Dlatego na konkurencyjności może przede wszystkim skorzystać pasażer, który będzie wybierał sobie najdogodniejszą dla siebie opcję. Coraz więcej pasażerów wybiera połączenia samolotowe, zamiast transportu lądowego. Linie lotnicze oferują sporo promocji, a podróż upływa bardzo szybko. Tanie linie lotnicze są bardzo popularne w Polsce. Dosyć szybko stały się poważnym zagrożeniem dla polskich linii lotniczych. Zdarzają się im jednak falstarty o których możesz poczytać w tym artykule

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Tanie przeloty krajowe w Ryanair, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Bilety lotnicze za mile w Locie
  2. Linie lotnicze Lufthansa
  3. Wrocław i jego zalety
  4. Tanie latanie – super promocje
  5. Nowe tanie loty w Locie
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.