Tanie latanie – super promocje

airlines
  • Sharebar

Większość ludzi wybierających się na urlop, wczasy, wycieczki, chcą zaoszczędzić. Ważny jest pobyt w atrakcyjnej cenie, najlepiej w korzystnej ofercie first albo last minute. Modne stało się tanie latanie, korzystanie z tanich linii lotniczych. Oczywiście przewoźnicy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przygotowując szczególnie na kres wyjazdów, jakim jest lato, szereg korzystnych promocji.

Tanie linie lotnicze Wizz Air, proponują korzystne loty w różnych terminach, przykładowo, do Paryża, w ofercie do 18 maja, można było polecieć z Katowic w kwocie 53 zł w jedną stronę, przy wylocie z Gdańska w cenie 83 złotych, również z Gdańska do Mediolanu, czy Londyny, w kwocie 53 zł, przewoźnik zapowiedział, że akcja promocyjna się powtórzy, dlatego warto bacznie obserwować ofertę w internecie.

Gdy marzą nam się wakacje nad ciepłym morzem, możemy wyruszyć w podróż z Ryanairem, w terminie 05 do 12 czerwiec, do miejscowości wypoczynkowej Kos, możemy polecieć już w kwocie 257 zł z portu lotniczego w Krakowie, w obie strony. Również z Krakowa dostępne jest połączenie do Caligarii od 14 do 17 czerwca w kwocie 309 złotych. Nieco drożej za bilet zapłacimy chcąc polecieć od 19 do 23 czerwca na Maltę, bilet kosztuje od 342 zł. Ostatnią tanią propozycją jest Larnaka. Od 12 do 17 czerwca liniami Austrian Airlines za przelot zapłacimy 720 zł. Larnacę w swojej ofercie posiada również port lotniczy Katowice Pyrzowice, bilet w terminie 13 do 20 czerwca na pokładzie Wizz Air kosztuje 318 złotych od osoby.

Tanie bilety lotnicze, jakie udało nam się jeszcze znaleźć to między innymi 99 złotych za lot Ryanairem z portu lotniczego w Gdańsku do Londynu, w terminie 03 maj do 31 lipiec, oraz lot z Krakowa z tym samym przewoźnik, ale tym razem na Maltę. Od 04 maj do 31 października bilety lotnicze kosztują 209 zł od osoby. Irlandzki przewoźnik na tą wyspę lata także z Wrocławia, gdzie bilety kosztują 292 zł w terminie od 18 do 25 czerwca.

Zupełnie inne ceny, oczywiście sporo wyższe mają tradycyjni przewoźnicy. Niemiecki przewoźnik Lufthansa, który w Polsce operuje na kilku lotniskach w swojej siatce połączeń posiada kierunek Malta, bilety w okresie wakacyjnym kosztują od 1300 zł za osobę, zaś podróż do Caligarii z tymi liniami wiążę się z wydatkiem rzędu 2000 złotych w okolicach 15 lipca.

Również nasz rodzimy LOT nie należy do najtańszych w terminie 27 sierpień do 05 września, do miejscowości Kos bilet kosztuje 1618 zł, a z Wrocławia za 2075 zł, do miejscowości Caligarii w terminie 21 maj do 24 maj przewoźnikiem naszym LOT aż 3733 zł. LOT lata także do Larnaci na Cyprze, lecz podróż z naszym narodowym przewoźnikiem to spory wakacyjny wydatek. Z portu lotniczego we Wrocławiu, Do Larnaki, w terminie 29 czerwiec do 04 lipca polecimy za 1131 zł, zaś z Poznania w terminie 26 maj do 29 maja w cenie 1016 zł.

Choć organizowane są różne promocje, tego lata prym na polskim wakacyjnym niebie prym wiedzie Wizz Air i Ryanair oferując naprawdę tanie przeloty.

Źródło: http://tanie–loty.net/

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Nowe tanie loty w Locie
  2. Bilety lotnicze do Londynu
  3. Tanie bilety lotnicze
  4. Bilety lotnicze za mile w Locie
  5. Tanie wakacje za granicą.
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.