Plan na niezapomniane wędrówki

  • Sharebar

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, zatem czas najwyższy żeby zdecydować, w jaką część świata wybrać się na wypoczynek. Kiedy leniwe wakacje nad morzem z napojem w garści już Ci zbrzydły i szukasz nowego przeżycia, przedyskutuj opcję o aktywnym urlopie. Może takim być obóz sportowy, piesza włóczęga po pasmach górskich bądź innych ciekawych miejscach. W biurach wycieczkowych ogrom ofert dla każdego a więc opcje istnieją. Dlatego pojawia się wielki szkopuł, co wybrać. Kiedy masz dobrą sprawność ruchową, weź pod uwagę wspinaczkę. Ale nie w Zakopanem czy w innych powszechnie popularnych górach, lecz w oddaleniu stąd, tam, gdzie nie był dotąd nikt ze znajomych. Z tego powodu będziesz mieć o czym relacjonować w kręgach znajomych, a oni będą patrzeć zawistnym okiem.
Jeżeli brakuje Ci planu, jaki region wybrać – postaw na taki, który kumuluje czar pasma górskiego z życiem ruchliwego miasta, a więc Turcję. Poznasz Istambuł, największe i najmocniej zaludnione miejsce w Europie, w którym przeplatają się różnorodne kręgi kulturowe. Jako wisienka na torcie – Ararat. Wyprawa na ten cud przyrody doręczy zapierających dech w piersiach doznań, a widoki z samej góry zanotują Ci się w głowie do końca świata.
Równie pociągającym rejonem jest Afryka. Ląd ten to lubiane miejsce wypraw, ale z pewnością nie na Jebel Toubkal - najbardziej okazały szczyt Maroka oraz Afryki. Żeby osiągnąć tą wspaniałą górę, nie musisz mieć niezwykłych umiejętności, starczy, by Twoja kondycja sprawnościowa była optymalna. To wspaniała szansa na otrzymanie pierwszego doświadczenia w wycieczkach wysokogórskich. Wędrówka tam jest idealną propozycją dla każdego, kto kocha góry oraz umie uraczyć się widokami z wierzchołków.

Liczę na to, że moja opowieść okaże się dla Ciebie olśnieniem!

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.