Opnie o ośrodku konferencyjnym EKWOS

  • Sharebar

Ośrodek konferencyjny EKWOS mieści się w miejscowości Grębiszew – niedaleko bo tylko 35 km od Warszawy. To malownicze miejsce położone jest w pobliżu rzeki Świder otoczone fauną i florą. Miejsce to jest szczególnie atrakcyjne pod względem rozrywek jakie oferuje. Ośrodek posiada 93 różnorodnych pokoi. Wnętrza posiadają klasyczne meble, pokoje podzielone są na część wypoczynkową i sypialną. Goście mają także dostęp do bezpłatnego internetu, pokoje wyposażone również w telewizory z dostępem do kanałów ogólnych. Opinie o EKWOS są bardzo dobre.

EKWOSto także świetne miejsce na wypoczynek dla całej rodzinny, dostępne są pokoje rodzinne, dzieci mogą odwiedzić mini ZOO, w którym znajdują się m.in.: owce, kozy, pawie, gęsi, daniele, konie i kucyki oraz wiele innych zwierząt. Goście mogą skorzystać z kilku boisk, kortów tenisowych, dostępna jest także wypożyczalnia rowerów. Od niedawna w ramach relaksu można skorzystać także z sauny oraz jacuzzi. Opinie o tym miejscu są fantastyczne. W strefie Wellness dostępne są różnego rodzaju masaże, które z pewnością odprężą i zrelaksują, wykonywane są one przez naszą doświadczoną masażystkę. Restauracja oferuje zdrowe i smaczne potrawy, a nasz szef kuchni dostosuje się do wszelakich wymogów żywieniowych, tworząc pyszne, lekkie, dania. Wszystkie atrakcje dostępne w ośrodku sprawiają, iż opinie o EKWOS są rewelacyjne.

Podsumowując pobyt w Ośrodku EKWOS był dla nas ogromną przyjemnością z pełną odpowiedzialności polecamy w nim pobyt, który w nas wywołał same pozytywne opinie.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.