Linia lotnicza Quatar Airlines

Quatar Airlines
  • Sharebar

Warszawa- Bangkok to nowe, ciekawe połączenie na promocji w liniach Quatar Airlines. Tajlandia coraz bardziej ciekawi turystów, przede wszystkim w związku z bardzo interesującym klimatem miasta, tradycją i zabytkami. Bilety lotnicze do Bangkoku możemy kupić już w cenie 1974 złote. Promocja trwa do końca sierpnia. Przy okazji możemy zwiedzić Doha, gdyż właśnie tam jest postój. Quatar Airlines od dwóch lat zajmowały pierwsze miejsce w rankingach jako najlepsze linie lotnicze świata. Obecnie dużo się zmieniło, a Quatar Airlines wylądował na miejscu drugim, ustępując linią lotniczym Emirates. Quatar Airlines jednak wciąż zajmuje pierwsze miejsce w klasie biznes. Pojawienie się w zimie tego przewoźnika na Okęciu otworzyło Polakom wiele możliwości, przede wszystkim połączenie z Katarem.

Wrocław dla Quatar Airlines

Linia bardzo dobrze wpłynęła na rozwój gospodarki a także zapewniła nowe miejsca pracy, nie tylko w Warszawie. We Wrocławiu Quatar Airlines otworzył specjalne call center, które ma ułatwić komunikację miedzy linią lotniczą a pasażerami. Pracownicy tego biura są bardzo dobrze wyszkoleni i władają kilkoma językami. Linia chce zadbać o pracowników zarówno na pokładach samolotu jak i na lądzie. Warszawa tym bardziej cieszy się, że dwa tak potężne przewoźniki zainteresowały się lotami z Okęcia. Linie bardzo dobrze wpływają na korzystne połączenie z Azją, co wzbudzi większe zainteresowanie tymi lotami. Już od dłuższego czasu Azja jest punktem zainteresowania wielu turystów, przede wszystkim z powodu ciekawej religii i kultury.

Wczasy w Bangkoku

Bangkok to urocze miasto zlokalizowane na południu Tajlandii. Jest bardzo przeludnione, zajmując 21 miejsca na świecie pod względem liczby zamieszkujących osób. Bangkok jest bardzo szybko rozwijającym się i dynamicznym miastem. Miasto posiada wiele zabytków i ponad 400 świątyń. Można znaleźć tutaj Świątynię leżącego Buddy, Wat Arun, a także Wielki Pałac Królewski. Bangkok zawiera w sobie sześć uniwersytetów. Do Bangkoku oprócz linii Quatar Airlines możemy polecieć także innymi przewoźnikami.

Źródło: www.polaczenia-lotnicze.pl

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Wczasy na kontynencie Azjatyckim
  2. Najlepsze linie lotnicze minionego roku
  3. Chinatown w Bangkoku – tam kupisz wszystko
  4. Wczasy w Chorwacji z polskimi liniami OLT
  5. Tanie latanie – super promocje
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.