Hotel Sheraton w Warszawie

  • Sharebar

Hotel Sheraton położony jest blisko Placu Trzech Krzyży. Blisko także będziemy mieć do Łazienek i ulicy Nowy Świat. Warszawa to bardzo dynamiczne , biznesowe miasto a hotel w samym sercu stolicy świetnie odzwierciedla jego klimat. Blisko hotelu znajduje się także Parlament Narodowy. Prosto z budynku możemy udać się na pieszy spacer i powoli zwiedzać to cudowne, zabytkowe miasto. Warszawa to nie tylko miejsce kultury, ale także rozrywki.

Do okolicznych atrakcji możemy zaliczyć Belweder, Pałac Kultury i Nauki a także Starówka. Niedaleko hotelu znajduje się wiele obiektów kulturowych a także restauracji i butików. Hotel dysponuje 350 apartamentami i pokojami. Na najwyższym piętrze znajdują się pokoje specjalne, w których możemy liczyć na podwyższony standard. Hotel zapewnia gościom smaczne posiłku w restauracjach między innymi śródziemnomorskiej, a także restauracje w kuchnie azjatyckiej.

Różne rodzaje pokoi w hotelu

W hotelu możemy skorzystać z różnorodnych pokoi. Pokój classic jest bardzo szykowny i przytulny. W pokoju znajduje się łóżko Sweet Sleeper, a także przestronna łazienka, bezprzewodowy Internet, telewizor z kanałami międzynarodowymi, a także sejf i minibar. Pokój deluxe zawiera nie tylko przestronne łóżko ale także szeroką gamę kosmetyków. Na gości czeka biurko, sterowana klimatyzacja, łazienka a także zestaw do przygotowania kawy i herbaty. Pokój business, zapewnia warunki zarówno do odpoczynku jak i pracy. Pokój zawiera specjalną przestrzeń do pracy z regulowanym fotelem.

Hotel Sheraton jako jeden z kilku w Polsce został doceniony przez przewodnik Michelin

Różne opcje noclegu w hotelu

Hotel oferuje wiele ciekawych opcji. Między innymi hotel zaprasza w swoje drogi zakochane pary. Można także wziąć opcję noclegu ze śniadaniem i darmowym dostępem do internetu. Rezerwując pokój club możemy skorzystać z bezpłatnych śniadań, przekąsek w ciągu dnia, a także darmowym wieczornym koktajlem. Przy wcześniejszej rezerwacji możemy zaoszczędzić do 30 procent. Hotel Sheraton oferuje także możliwość organizacji bankietów i konferencji, posiada specjalnie do tego przygotowane, ekskluzywne sale.

Przeczytaj również o innym nagrodzonym polskim hotelu: Hotelu Senackim w Krakowie

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.