Domki Bieszczady – najlepszy sposób na wakacyjny wypoczynek!

domki Bieszczady - idealne miejsce na wakacje w Bieszczadach
  • Sharebar

W poszukiwaniu idealnego miejsca na pobyt letni w górach zawsze wracam do naszych pięknych polskich Bieszczad. Góry te przyciągają swoim pięknem, a klimat jaki tam się odczuwa jest nieporównywalny do innych. Najlepszym pomysłem na wczasy w Polsce są domki Bieszczady w ciszy i wśród pięknej przyrody.

Gdy tylko sezon urlopu staje się rzeczywistością, a zegar w pracy wybija ostatnie godziny przed czasem, kiedy będę mógł całkowicie zapomnieć o szefie, plecak już spakowany czeka w aucie, a ja gotowy jestem na wyjazd w Bieszczady. Jest to dla mnie prawdziwa oaza spokoju, ale i idealnego miejsca na „wyszalenie się” w tylko mój, unikalny sposób. Ostatnio zrezygnowałem jednak z atrakcji Polańczyka na rzecz wynajęcia własnego domku w tych pięknych okolicach.

Nie powinno to dziwić nikogo, kto widział choć raz domki Bieszczady zlokalizowane za zboczu góry, położone nad rzeką Bereźnica. Wspaniałe umiejscowienie i domki Bieszczady z widokiem na prywatne jeziorko mówią same za siebie. Właściciele dołożyli bowiem tutaj wszelkich starań do tego, aby czuć się fantastycznie i rzeczywiście udało im się to!

Dzięki temu, że domki Bieszczady znajdują się w samym sercu tych pięknych gór stanowią idealną bazę wypadową. To jednak, co najbardziej przyciąga to sam komfort wypoczynku w tym miejscu oraz bardzo wysoki standard samych domków! Lokalizacja w takim miejscu sprawia, że większość wypadów kończy się w niedalekiej odległości, bo dookoła jest tak pięknie!

Domki Bieszczady – idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny

Gdy pierwszy raz zdecydowałem się na domki Bieszczady nad prywatnym jeziorkiem moja narzeczona była zachwycona! Spędziliśmy fantastyczne chwile, delektując się komfortem i rewelacyjnym czasem spędzonym swobodnie, tylko razem. Ale od tamtego czasu wiele się zmieniło i teraz z dziećmi, wyjeżdżając w Bieszczady szukamy atrakcji również dla nich.

Atrakcje dla dzieci w Bieszczadach znajdziesz również w tym, co oferują domki Bieszczady – my pozostajemy im wierni całym sercem! Na terenie domków znajduje się rewelacyjny plac zabaw dla dzieci, na którym znajduje się zjeżdżalnia oraz trampolina. Jest tam również boisko do piłki nożnej oraz boisko do siatkówki. Nie muszę już chyba wspominać, że i miejsce na ognisko oferują domki Bieszczady, gdzie spędzamy wszystkie pogodne wieczory, których w tych górach nie brakuje. Funckcjonuje tutaj również barek letni z zimnym piwkiem, ale i lodami i słodyczami dla dzieci. W domki Bieszczady zawsze jest pogoda i dobry humor.

Przekonaj się sam, odwiedzając stronę: http://domki-bieszczady.pl/

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Domki Bieszczady – najlepszy sposób na wakacyjny wypoczynek!, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Komfortowe apartamenty – najlepszy wypoczynek
  2. Bieszczady na rowerze
  3. Atrakcyjne domki w górach
  4. Domki narzędziowe
  5. Najlepszy sposób na zaistnienie w internecie
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.