Domki Bieszczady i spokój za oknem…

domki Bieszczady - idealne miejsce na wakacje w Bieszczadach
  • Sharebar

Wiele razy mi się to zdarzało i wciąż na nowo powstawała ta sama historia! Patrzyłam na zegarek, odliczający minuty do końca pracy. Mimo, że o rozliczeniach podatkowych nauczyłam się tutaj całą masę, trudno jest przez nie przejść, gdy w głowie wirują już myśli o zbliżającym się weekendzie i o tym, aby wreszcie zarezerwować domki Bieszczady, ale jakoś nie mogłam się zdecydować.

Zaraz po skończonej pracy, ktoś w dworcowym tłumie krzyknął do mnie „panta rhei”, gdy biegłam co sił w nogach na pociąg, a ten uciekł mi w ostatniej chwili sprzed nosa. Czy aby na pewno wcześniej zdawałam sobie sprawę z tego, że „wszystko płynie”? A może tylko dawałam się unosić tym, którzy ode mnie wymagali, nie zmieniając w żaden sposób nurtu tej fali. Być może to właśnie moja pora na przebudzenie?

Wtedy zaczęłam poważnie weryfikować swoje życie. Lepiej teraz, póki jeszcze nie jest za późno. Zrozumiałam, że to pora na zmiany!

Pora na odpoczynek, pora na wytchnienie. Pora na Domki Bieszczady.

Dzięki szerszemu horyzontowi łatwiej nam jest zrozumieć innych ludzi. Łatwiej nam zmienić swoje nastawienie. W końcu łatwiej zmienić nas – zarówno na zewnątrz, jak i tam w środku, gdzie przecież drzemie nasz potencjał. Wraz z moim przebudzeniem na szczęście budzi się do życia i inna przemiana. Kapryśna wiosna się kończy, ale pora na ciepłe lato. W związku ze zmianami, postanowiłam zacząć od wakacji. Wakacji, na których faktycznie będę mogła wypocząć i odnaleźć siły na nowe życie. Wybrałam więc Bieszczady. Te piękne góry niosą w sobie tyle zieleni, dającej wytchnienie, że aż dech zapiera. Wyjątkowość tego miejsca przynosi mi zawsze ukojenie  i pozwala zapomnieć o obowiązkach. Gdy pierwszy raz odkryłam domki Bieszczady byłam zachwycona, a teraz wracam do tego miejsca zawsze, jak tylko na to pozwoli mi czas.

Odkryj urok tego miejsca, a odnajdziesz wreszcie spokój! Sprawdź na: http://www.domki-bieszczady.pl/

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Domki Bieszczady i spokój za oknem..., 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Domki Bieszczady – najlepszy sposób na wakacyjny wypoczynek!
  2. Bieszczady na rowerze
  3. Atrakcyjne domki w górach
  4. Domki nad morzem.
  5. Domki letniskowe nad jeziorem. Mazury
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.