Bilety lotnicze do Londynu

Londyn
  • Sharebar

Londyn to miasto chętnie odwiedzane przez turystów cały rok. Wiele obiektów znajduje się tutaj na światowej liście dziedzictwa Unesco. Warto wybrać się tutaj na zwiedzanie wielu ciekawych budynków jak Big Ben lub Pałac Królowej Elżbiety. Londyn to miasto, które przyciąga wielu studentów a także ludzi nauki. W Londynie bardzo często oferowane są liczne promocje, stąd kupując tani bilet lotniczy można wybrać się tutaj na zakupy. Londyn mimo napływu wielu turystów jest miastem bardzo zadbanym i zielonym.  Hotele w Londynie znajdują się obok największych atrakcji turystycznych. Miasto posiada bardzo dobrą komunikację, ale warto także zwiedzać Londyn piechotą, gdyż miasta jest bardzo dobrze rozplanowane.

Nowa oferta w Locie

Polskie linie lotnicze oferują tanie loty do Londynu w okresie świątecznym i noworocznym. Ważne jest także to, że podróż będzie odbywała się nowymi Dreamlinerami. Oferta połączenia z Londynem rozpoczyna się 21 grudnia i kończy 2 stycznia. Od 14 grudnia Lot daje możliwość także innych połączeń. Pierwszy lot nowym Dreamlinerem będzie miał miejsce 14 grudnia do Pragi. Pasażerowie mogą także skorzystać z tanich lotów do innych desygnacji jak Monachium, Frankfurt, Bruksela. Nowe samoloty typu boeing 787 mają wiele zalet a także są uznawane za najbardziej rozwinięte pod względem technologicznym.

Tanie line lotnicze do Londynu

Bilety lotnicze do Londynu oferuje Ryanair a także Wizz Air. Przedstawiciele taniego latania korzystają z lotniska London Luton i London Stansted. Wizz air na trasie Katowice- Londyn wprowadził po raz pierwszy zmniejszenie ilości bagażu podręcznego. Ten pomysł spodobał się klientom, gdyż dzięki temu szybciej i sprawniej odbywają się odprawy. Ryanair i wizz air oferują połączenia z Londynem z wielu polskich portów lotniczych. Latając tylko z bagażem podręcznym możemy za kilka złotych kupić bilety lotnicze. Ponadto obecnie warto skorzystać najnowszej oferty linii easyJet, czyli promocyjnych cen na wyspy brytyjskie. Tanio znajdziemy bilety lotnicze do Liverpolu, Belfastu, Edynburga czy Londynu. EasyJet oferuje niskie ceny za bilety a jest uznana za najlepsza tanią linie lotniczą naszego kontynentu. Przewoźnik dba o środowisko a także ekonomię w użyciu i spalaniu paliwa.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Darmowe bilety lotnicze w Wizz Air
  2. Bilety lotnicze do Nowego Jorku
  3. Bilety lotnicze za mile w Locie
  4. Bilety lotnicze Australia najniżesze ceny.
  5. Bilety lotnicze
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.