Atrakcje polskich gór

  • Sharebar

Bukowina Tatrzańska jest niezwykle malowniczą miejscowością położoną w Tatrach, blisko Zakopanego. Cechą wyróżniającą Bukowiny Tatrzańskiej jest niepodważalnie jej kameralność w odniesieniu do tłocznego Zakopanego. Jednocześnie trzeba powiedzieć, że Bukowina posiada wyjątkowe atrakcje. Wśród nich należy wymienić termy, centrum spa, kuligi, lokale gastronomiczne, różnorodne trasy narciarskie, nowoczesne wyciągi, oraz piękne krajobrazy. Doskonały wypoczynek gwarantowany. Bukowina skutecznie konkuruje z innymi miejscowościami zlokalizowanymi w górach, jak choćby Korbielów czy Ustroń.

W Bukowinie Tatrzańskiej jest sporo szkółek narciarskich, jak również wypożyczalni nart. Spokojnie może tu przyjechać również osoba początkująca, która nie ma żadnego doświadczenia w uprawianiu sportów zimowych – z pewnością złapie bakcyla w tak sprzyjających warunkach. W Bukowinie można z powodzeniem uprawiać narciarstwo oraz szlifować umiejętności na snowboardzie. Wyciągów jest ponad 30. Oświetlone w porze nocnej wyciągi umożliwiają dobrą zabawę na stoku po zmroku. W Bukowinie Tatrzańskiej często organizowane są obozy sportowe, rozmaite imprezy okolicznościowe, imprezy dla firm, wyjazdy na ferie. Jeśli więc oferta Zakopane noclegi jest dla Ciebie zbyt droga, wybierz Bukowinę.

Baza noclegowa Bukowiny jest naprawdę atrakcyjna. Przewagę mają nieduże pensjonaty oraz ośrodki wypoczynkowe urządzone w góralskim stylu. Wyjątkowa atmosfera miejsca udziela się przybyłym gościom. Chętnie korzystają z niej żądni niezapomnianych wrażeń turyści.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Nowe oferty polskich przewoźników
  2. Beskid Niski w polskich górach
  3. Atrakcje turystyczne Pragi
  4. Zabytki i atrakcje Krakowa
  5. Jakie atrakcje można spotkać w Jastrzębiej Górze?
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.