Jak urządzić domową siłownię?

  • Sharebar

W związku z rosnącym zainteresowaniem sportem, byciem fit i zdrowym stylem życia wzrosła też frekwencja w klubach fitness. Również sprzedaż akcesoriów do siłowni i domowych siłowni znacznie się poprawiła.

Ludzie kupują coraz więcej rowerów treningowych, orbitreków czy też atlasów do treningów siłowych. Nie każdy jest zwolennikiem treningów w grupach w klubach fitness czy też na siłowni. Dla tych osób alternatywą pozostaje domowa siłownia. Odrobina przestrzeni i kilkaset złotych wystarczy w zupełności do wyposażenia podstawowej domowej siłowni.

Podstawowa sprawa to rozgrzewka – można pójść najtańszym kosztem i kupić skakankę albo zainwestować trochę złotych około 300 – 500 zł i zakupić rower treningowy albo orbitrek. Dzięki nim rozgrzewki czy też treningi cardio nie będą nam już straszne. Druga sprawa to hantle – najlepszym wyjściem będą dwie pary. Jedna trochę cięższa do ćwiczeń typowo siłowych i druga lżejsza do treningów wydolnościowych albo słabszych partii mięśni.

Takie dwie pary hantli to wydatek rzędu 100 zł. Jednak ich obecność w naszej domowej siłowni jest obowiązkowa. Dodatkowe niezbędne elementy to regulowana ławeczka do ćwiczeń najlepiej 3 poziomowa – płaski, pionowy i skośny koszt około 150 zł. Do osiągnięcia pełni sukcesu brakuje jeszcze drążka do podciągania, który możemy zakwalifikować jako jedno z podstawowych wyposażeń zarówno profesjonalnych jaki domowych siłowni – koszt to około 90 zł. Najlepsze i profesjonalne akcesoria dla ludzi aktywnych znajdziesz w wielu sklepach. Sprawdź ceny na cenoweuderzenie.pl.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Jak urządzić własną kawiarnię ?
  2. Jak urządzić pokoik dziecka?
  3. Jak urządzić wnętrze?
  4. Jak urządzić małe wnętrze?
  5. Sypialnia. Jak ją urządzić?
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.