Head – producent rakiet tenisowych

  • Sharebar

Wśród graczy, którzy grają w tenisa marka ta jest doskonale znana. Chodzi oczywiście o producenta rakiet sportowych, markę Head. Firma ta stawia przede wszystkim na jakość i unikalne rozwiązania, które gwarantują precyzję oraz wytrzymałość rakiet tenisowych. To tłumaczy fakt, dlaczego wielu, światowej sławy graczy w tenisa zainteresowało się produktami tej marki i używa ich na kortach całego świata. Jednak warto podkreślić, że Head to nie tylko marka produkująca świetne rakiety tenisowe – producent oferuje także sprzęt snowboardowy, akcesoria do gry w squash oraz sprzęt do pływania. Bogata oferta trafiła przede wszystkim na rynek amerykański. Nie oznacza to jednak, że produkty marki Head nie są spotykane w Europie czy Azji – wręcz przeciwnie. Marka aktualnie rozwija kolejną sieć sprzedaży, oferując swoje produkty w autoryzowanych sklepach oraz wielu sieciach oferujących sprzęt sportowy.

Niezwykle lekkie, doskonale wykończone i bardzo precyzyjne – takie są rakiety marki Head. Ikoną kampanii reklamowej, która aktualnie promuje najnowszą kolekcję rakiet jest znana zawodniczka, Maria Sharapova. Oczywiście prócz niej, z rakiet marki Head korzystają także inni zawodnicy, między innymi Novak Djokovic. Rakiety są polecane nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla amatorów – doskonale sprawdzą się podczas nauki. Ich precyzja oraz brak ograniczeń sprawiają, że gra w tenisa staje się przyjemnością, której nie można sobie odmówić.

Jak wspomnieliśmy, marka Head króluje przede wszystkim w Ameryce. Jednak sklepy z logo jednego z najsłynniejszych producentów rakiet tenisowych coraz liczniej pojawiają się także w Europie, w tym również w Polsce. Producent posiada dobrze rozwiniętą sieć dystrybucji, zarówno do sklepów stacjonarnych na terenie Polski, jak i do sklepów internetowych, gdzie możemy zamówić dowolny model rakiety. Ceny niestety nie są najniższe – nie możemy jednak liczyć na światową jakość rakiet tenisowych po okazyjnej cenie. Mimo to, rakiety Head łączą jakość i racjonalną cenę, dlatego są tak często wybierane przez amatorów, którzy dopiero zaczynają przygodę z tenisem. Inne produkty tego producenta również zasługują na uznanie – w każdej dyscyplinie, w której pojawia się firma Head odgrywa ona bardzo dużą rolę, przez co tylko potwierdza swoje profesjonalne podejście do oferowanych produktów oraz kunszt, jaki wkładany jest w produkcję i testy każdej nowej serii sportowych akcesoriów. To cechuje najlepszych producentów na świecie – tego marce Head odmówić po prostu nie można.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Narty Head i Rossignol Kraków
  2. Producent naklejek reklamowych 3d
  3. Brenal – producent naklejek 3d
  4. Producent opakowań
  5. FOLIKS – producent opakowań foliowych
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.