Tanie instrumenty w Polsce

sklep muzyczny
  • Sharebar

Chodzi opinia na rynku muzycznym że kupowanie instrumentów muzycznych w naszych krajowych sklepach muzycznych jest bez sensu ponieważ przepłacamy. W tym artykule postaramy się opisać jakie wady i zalety ma kupowanie instrumentów za granicą, porównamy też ceny. Zapraszamy do przeczytania całego materiału

Porównujemy ceny

Kupując za granicą wiele osób jest przekonanych że zapłacą taniej. Niestety nie zawsze jest to prawda. Porównując cenę produktu a dokładnie kolumny aktywnej electro voice zlx 12p w znanym sklepie muzycznym który mieści się za granicą a sklepem muzycznych który sprzedaję również internetowo lecz w Polsce okazało się że w Kraju zapłacimy taniej.Kolejny sprzęt który losowo wybraliśmy do porównania to nord stage 2 ha76 który również okazał się tańszy w Polsce. Czemu więc dalej ludzie uważają że taniej jest kupować za granicą? Być może nie każdy wie w jakim sklepie muzycznym oferują rozsądne ceny. Nasze porównanie padło na internetowy-sklep-muzyczny.pl i okazało się że mają bardzo konkurencyjne ceny.

Ile będzie nas kosztowała przesyłka za granice uszkodzonego sprzętu?

To kolejna sprawa o której nie można zapomnieć, bardzo często wysyłka za granice nie jest tania a do tego jeśli mamy ciężki sprzęt np. wzmacniacz gitarowy który waży 40 kg to możemy zapłacić nawet 200zł. Trzeba teraz zastanowić się czy zaoszczędzimy? Wychodzi na to że raczej zapłacimy więcej a na dodatek mamy utrudnioną sprawę z wysłaniem uszkodzonego towaru na gwarancji. Pamiętajmy też o tym iż polskie firmy dystrybucyjne nie przyjmą towaru na gwarancji jeśli kupiony został za granicą i to jest kolejny powód który naszym zdaniem stawia kropkę nad i.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.