Świat pełen kontrastów dzięki Kenzo Homme

  • Sharebar

Recepturę Kenzo Homme opracowano niemal 20 lat temu. Ten fakt w istocie sprawia, że w marce tkwi siła, bo czyż wiele jest zapachów, zwłaszcza męskich, które przez tak długi czas cieszą się nieustanną popularnością? I choć inspirowanie się morskimi falami, który jest dość często wykorzystywanym motywem to na tyle unikatowym, że nie każdy producent potrafi go zakreślić w tak interesujący sposób. Kenzo Homme przywołuje na myśl widok morza i piętrzących się fal – zarówno dosłownie, jak i metaforycznie. Wystarczy bowiem spojrzeć na flakon omawianych perfum, aby do właśnie takich skojarzeń dojść.

Świeżość – taka jest kompozycja zapachu, który ujmuje, zachwyca i chwyta za serce. Głęboki przekaz esencji Kenzo Homme sprawia, że pragniemy rozkoszować się w nim na dłużej. Wszystko dzięki ziołowo-przyprawowej nucie, stanowiącej połączenie szałwii, geranium, gałki muszkatołowej oraz kopru włoskiego. Główną nutę zapachową stanowi aromatyczna szałwia, pomarańcza bergamota, cytryna i nuty ozonu i jodu.

Kilka słów wartych jest uwadze odnośnie flakonu Kenzo Homme. Jego projekt stanowił założenie rozwiewanego przez wiatr łodyg bambusa. W dawnej, starszej wersji mogliśmy zaobserwować nawet pięknie zdobioną jego postać. Dopiero z upływem czasu  producenci podjęli decyzję o wygładzeniu flakonu i nadania mu płaskiej powierzchni.

A jak postrzegany jest Kenzo Homme wśród męskiej części społeczeństwa? Nie od dziś wiadomo, że gdzie dwóch ludzi, tam trzy opinie. Podobnie jest w tym przypadku. Jedni kochają, drudzy nie widzą w nim nic szczególnego. Mimo to zapach już od lat cieszy się swoim wiernym gronem użytkowników, którzy nie zamieniliby go na żaden inny. Perfum Kenzo Homme napełnia optymizmem i radosnym spojrzeniem na świat, dzięki czemu otwiera nieznane dotąd horyzonty i wyzwala potrzebę odkrywania nowych przygód. A do tego swoim nieprawdopodobnym orzeźwieniem napełnia nas poczuciem lekkości i niezależności. To idealny zapach dla ceniącego styl indywidualisty.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.