Modne akcesoria dla psiaków

  • Sharebar

Właściciele czworonożnych pupili oszaleli jakiś czas temu na punkcie modnych i bardzo drogich akcesoriów dla psów. Rynek zwariował i powstała osobna branża zajmująca się produkcją artykułów specjalnie dla psów. Organizowane są pokazy mody, sesje zdjęciowe, katalogi.

Często również znane marki odzieżowe, biżuteryjne czy wyposażeniowe decydują się na produkcję akcesoriów dla psów sygnowanych ich marką, czy emblematem. Świat oszalał, można by rzecz, ale czy jest to szkodliwe? Coraz częściej traktujemy psy jak prawdziwych przyjaciół i członków rodziny. Rzadko już spotyka się psy przywiązane do łańcucha przy budzie, które cierpią, jest im zimno i nie znają wolności i miłości. Takie przypadki jeszcze się zdarzają, ale na szczęście coraz rzadziej. Oczywiście niektórzy właściciele popadają w przeciwną skrajność i czynią ze swoich pupili lalki, czy modeli, którzy są chodzącą na czterech łapach reklamą Chanel czy Nike. W każdej sytuacji warto jest zachować umiar i znaleźć złoty środek – także w kwestii zakupu modnych akcesoriów dla psów.

W sklepach zoologicznych jak również w specjalnych sklepach z akcesoriami dla psów znajdziemy przeróżne produkty, które zgodne są z obowiązującymi trendami. Poczynając od smyczy i obróżek, które są kolorowe, tkane, haftowane, wysadzane kamieniami i klejnotami, przez ubranka w każdym rozmiarze, kolorze i fasonie, aż po stylowe legowiska, miski i zabawki. Wyobraźnia ludzka nie zna granic i możemy naprawdę oszaleć, gdy zobaczymy jak bardzo moda zaangażowała się w kreację akcesoriów dla psów. Warto jednak pamiętać, że są do gadżety skierowane do naszego pupila, a nie dla nas. Obroża może być piękna i modna, ale musi też być dopasowana do psa i wygodna. Podobnie smycz, czy legowisko. Ubranka również mogą być stylowe i firmowe, ale jedynie wówczas, gdy nasz pies lubi je nosić. Nie zmuszajmy psów do reklamy produktów, które nam się podobają. Akcesoria dla psów, nawet jeśli bardzo drogie i modne, są bowiem przeznaczone dla psów, a nie dla widzimisię właścicieli. W poszukiwaniu akcesoriów dla naszych pupili warto sprawdzić www.tukan24.pl

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Łódzki hotel dla bezdomnych zwierząt
  2. Akcesoria do golenia
  3. Świetne akcesoria do kuchni
  4. Akcesoria motocyklowe
  5. Zima dla Twojego pupila
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.