Kupowanie sukni ślubnej

suknie ślubne
  • Sharebar

Każda przyszła panna młoda na pewno zastanawia się gdzie kupić suknię ślubną i jaką suknię wybrać. Na pewno nie wolno kupować sukni nie przymierzając jej wcześniej. A takie panie się zdarzają.  Skuszone niską ceną zamawiają suknię z Chin lub na jakimś serwisie aukcyjnym. Suknia przychodzi i przyszła panna młoda doznaje rozczarowania bo  suknia ślubna  na zdjęciu wyglądała bardzo pięknie, podkreślała talię a teraz już z tak pięknie nie jest.

Tu się marszczy , długość nieodpowiednia ,  i w ogóle ta suknia ślubna już nam się nie podoba.

Trzeba szukać krawcowej żeby  dopasowała suknię do figury i wzrostu, trzeba wydać dodatkowe pieniądze na poprawki krawieckie.

Dodatkowy stres.  Nawet jeśli znajdziemy krawcową która podejmie się zadania to dobrego efektu końcowego i tak nie możemy być pewni.

Poprawki krawieckie sukni ślubnej to nie jest łatwa sprawa. Jeżeli niedoświadczona krawcowa się za to weźmie to tylko może pogorszyć sytuację.  Suknię ślubną najlepiej oczywiście kupować w salonie ślubnym i nigdy nie odwiedzać tylko jednego salonu.

Salon ślubny Warszawa

Odwiedzić trzeba kilka salonów najlepiej samemu albo z jednym zaufanym doradcą.

Im więcej doradców tym zdania na temat sukni ślubnej bardziej podzielone.

Przymierzyć kilka- kilkanaście fasonów sukien ślubnych w różnych salonach. Posłuchać  rad i sugestii pań obsługujących,  i wtedy pod okiem profesjonalistów wybrać tę suknię ślubną która nas zachwyciła.

Kupując w salonie mamy gwarancję że nawet jeżeli suknia nie będzie leżała idealnie to krawcowe które pracują w salonach bez trudu dokonają niezbędnych poprawek krawieckich . Drogie panie nie kupujcie sukien na aukcjach.  Małe pieniądze ale rozczarowanie może być duże.

Jednym z salonów ślubnych jaki mogę polecić w Warszawie jest Jennifer Vaiano na Grochowskiej 217.  Profesjonalna i miła obsługa.

Suknie Ślubne Warszawa

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Idealna kreacja na ślub
  2. Wyjątkowy strój w wyjątkowym momencie życia
  3. Suknie ślubne Emmi Mariage
  4. Nowa profesja w branży ślubnej – fotograf ślubny.
  5. Dobra biżuteria ślubna
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.