Zalety wózków dziecięcych X-Lander

  • Sharebar

Wózki dziecięce X-Lander należą do najwyżej cenionych tego typu sprzętów na świecie. Swoją renomę zawdzięczają oryginalnym rozwiązaniom łączącym komfort i bezpieczeństwo dziecka, a także nowoczesnej stylistyce. Oferta firmy jest bardzo zróżnicowana i każdy rodzic znajdzie w niej sprzęt dla swojego dziecka.

Wózek do szybkiej jazdy?

Za przykład może tu posłużyć model X-Run, zaprojektowany z myślą o przejażdżkach z dużą prędkością. Wózek posiada lekki aluminiowy stelaż oraz duże pompowane koła (tylne są zamontowane pod kątem, co zwiększa stabilność wózka). Na rączce trzymanej przez rodzica znajduje się hamulec ręczny i dzwonek. Komfort przewożonemu brzdącowi zapewnia regulowane oparcie z bawełnianą wkładką redukcyjną, regulowany podnóżek, ciepłe okrycie na nóżki i śpiworek, gondola z budką i osłoną przed wiatrem, a także osłona przeciwdeszczowa i moskitiera. Gwarancję bezpieczeństwa stanowią regulowane, 5-stopniowe pasy oraz barierka ochronna. X-Run będzie doskonałym rozwiązaniem dla rodziców, którzy lubią biegać w towarzystwie swojej pociechy.

Klasyczny wózek dla dziecka

Wózki X-Lander to także modele o bardziej klasycznym charakterze. Do takich należy zaliczyć X-Pulse, typowo miejski wózek spacerowy. Nowoczesna konstrukcja jest przemyślanym połączeniem lekkiego, kompaktowego stelażu z wygodnym i przestronnym siedziskiem wyposażonym w dużą budkę. Wyposażone w wielostopniową regulację siedzisko może być ustawione zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Obrotowe tylne koła dodają wózkowi zwrotności i bardzo ułatwiają manewrowanie, co przyda się na zatłoczonej ulicy lub w centrum handlowym. Wszystkie koła są amortyzowane. Inne przydatne udogodnienia to duży kosz na zakupy, teleskopowa regulacja wysokości rączki, hamulec na tylną oś oraz stelaż składany na płasko. Tak jak w poprzednim modelu, dziecko jest zabezpieczane przez regulowane szelki oraz zdejmowalną barierkę.

Wózek na daleką podróż

Najlżejszym wózkiem w katalogu X-Landera jest X-Fit, wózek zaprojektowany z myślą o dalszych podróżach. Jego podstawowe cechy to niewielkie rozmiary i łatwość manewrowania (podwójne koło przednie obraca się o 360 stopni), dzięki którym wózkiem można swobodnie wjechać nawet w korytarz autobusu lub samolotu tanich linii lotniczych. Równocześnie wózek ten bardzo łatwo się składa, a dzięki niewielkim rozmiarom zmieścimy go w najmniejszym nawet bagażniku. Co warte podkreślenia, małe rozmiary wózka nie zmniejszają bezpieczeństwa ani komfortu przewożonego dziecka. Siedzisko wciąż jest przestronne i wygodne, a 5-punktowe pasy z miękką otuliną w połączeniu z barierką ochronną nie pozwolą dziecku wypaść z wózka, nawet jeśli kieruje nim bardzo roztargniony rodzic. Jak zwykle w przypadku X-Landera, urządzenie cieszy oko modnym wzornictwem.

Opisane tu modele stanowią jedynie wybór z bogatej kolekcji, z którą bez wątpienia warto się zapoznać. Wszystkie wózki X-Lander posiadają niezbędne atesty, a wiele z nich wyróżniano międzynarodowymi nagrodami branżowymi.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Konserwacja wózków widłowych
  2. Wózki dla dzieci, gdzie kupić?
  3. Znaczenie serwisu wózków widłowych
  4. Praktyczne wózki wielofunkcyjne
  5. Nowoczesne wózki spacerowe
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.