Ubrania dla puszystych pań

sukienki_dla_puszystych
  • Sharebar

Kilka kilogramów więcej, no może nie kilka, a kilkanaście i już kobieta nie może być prawdziwie kobietą? Nie może się czuć piękna, kobieca nie może podobać się mężczyznom? Czy tak faktycznie musi być, czy jest to prawda i sytuacja całkowicie nie odwracalna? Czy nie da się sprawić by kobieta w rozmiarze nieco większym niż S czy M mogła czuć się atrakcyjna? Mało tego, żeby mogła się tak czuć, ale żeby również wyglądała atrakcyjnie i podobała się mężczyznom? Oczywiście, że jest to możliwe.

Mimo tego, że mówi się, iż nie szata zdobi człowieka, to tak naprawdę, szata, szczególnie w dzisiejszych czasach, może dodać mu bardzo wiele uroku, piękna i powabności. Paskudnego charakteru to oczywiście nie zmieni, a tego właśnie dotyczy przysłowie, natomiast na pewno może wiele pomóc w dobrym samopoczuciu, w odpowiednim nastawieniu i poczuciu własnej wartości. To właśnie szata sprawia, że wyglądamy atrakcyjnie i zwracamy na siebie uwagę. Jeżeli te spojrzenia pełne są zachwytu i podziwu, wówczas nabieramy większej pewności siebie, lepiej się czujemy i wzrasta nasza samoocena.

Jeżeli spojrzenia są pełne politowania, współczucia lub pogardy, automatycznie czujemy się znacznie gorzej. Jak zatem mogą sobie pomóc kobiety w nieco większym rozmiarze? Otóż, da się i nie jest to wcale takie trudne. Wystarczy tylko pogodzić się ze swoim wyglądem, zaakceptować go i nie udawać, że ciuchy dla szczupłych będą pasowały również mi. Nie bójmy się odwiedzić specjalne butiki w których są sukienki dla puszystych, tylko w takich strojach będziemy bowiem wyglądać dobrze.

Dlaczego? Mają one specjalnie dopasowane podkrojenie, które z jednej strony maskuje nadmiary, a z drugiej strony podkreśla to co jest warte wyróżnienia. Dlatego, gdy widzimy na sklepie szyld, sukienki duże rozmiary, to nie omijajmy go szerokim łukiem, by nikt nas nawet w tej okolicy nie zobaczył. Śmiało możemy tam wejść i wybrać coś, co podkreśli naszą urodę i wydobędzie na światło dzienne nasze atuty, które dotąd skrzętnie były skrywane.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Ubrania dla kobiet w ciąży
  2. Jesień dla panów i pań
  3. Ubrania dla małych dzieci
  4. Męska uroda okiem Pań
  5. Ubrania z wełny alpaki
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.