Pomysł na udany prezent

prezenty
  • Sharebar

Druga połowa listopada to okres, w którym sklepy zaczynają pomału szykować się do nadchodzącego okresu świątecznego i panującej mody na kupno różnorodnych prezentów i podarków dla bliskich, na które każdego roku klienci wydają astronomiczne sumy pieniędzy. Sporo osób bowiem co roku zapada w świąteczny szał zakupów, pragnąc dostarczyć swoim najbliższym radości, dają się złapać w pułapkę zakupową, a duże przedsiębiorstwa i centra handlowe zacierają ręce.

Reklamując najnowsze towary, ogłaszając przeceny czy świąteczne obniżki na wybrane artykuły zyskują ogromne ilości nowych klientów, którzy bezmyślnie zostawiają u nich swoje ciężko zarobione pieniądze. Wyjątkowo łatwo jest bowiem zatracić się w ogromnej liczbie propozycji, jakie czekają na nas na każdym niemal kroku i zacząć wydawać pieniądze na absolutnie nie przydatne przedmioty i rozdzielać nimi swoich krewnych.

By uniknąć tych sytuacji i dać bliskim coś faktycznie wartościowego wystarczy tylko porozmawiać czy subtelnie zapytać o to czego potrzebują, lub co mogłoby się im przydać. Nie potrzeba wówczas wydawać pokaźnych sum, wystarczy chwilę się zastanowić. Jeśli ktoś lubi na przykład fotografię, czy ma ogromną ilość zdjęć nie trzeba pędzić i kupować najdroższego oprzyrządowania fotograficznego. Samodzielnie skonstruowana i opracowana fotoksiążka czy inny klaser lub album na zdjęcia pewnie przysporzy więcej przyjemności i pożytku niż przereklamowane urządzenia z markowych sklepów. Dodając coś od siebie nawet do najmniejszego podarunku sprawiamy, że staje się on o wiele bardziej kosztowny i cenny niż wszystkie prezenty świata, albowiem charakteryzuje on nasze zaangażowanie, ofiarność, koleżeństwo a nawet miłość.

Warto zatem przed zbliżającym się sezonem świątecznych zakupów pomyśleć nad tym czy faktycznie to co chcemy kupić w tym roku przysporzy wystarczającej radości naszym bliskim i znajomym i czy nie warto ofiarować trochę własnego czasu i pracy na stworzenie czegoś rzeczywiście niepowtarzalnego i specjalnego, bez konieczności tracenia ogromnej ilości pieniędzy i nerwów na zbyteczne zakupy.
VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Pomysł na udany prezent, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Fotoalbum – najlepszy pomysł na prezent
  2. Oryginalny pomysł na prezent
  3. pomysł na prezent
  4. Pomysł na prezent
  5. Prezent
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.