Outsourcing kadr i płac – Vattax

  • Sharebar

Firma Vattax-Personel oferuje usługi outsourcingowe w zakresie outsourcingu kadrowo-płacowego.
Świadczymy pełną obsługę w obrębie obliczania honorariów stanowiącą tworzenie list pensji, robienie i przekazywanie zeznań końcowych do właściwych urzędów oraz współdziałanie z Kontrahentem przy inspekcjach i rewizji.
Naszym Klientom proponujemy rozbudowany system raportowania on-line, a także opcję odległego wglądu do aplikacji kadrowo-płacowej.
Odbiorcy Vattax-Personel mają możliwość posłużenia się Panelem Pracowniczym umożliwiającym dostęp do danych kadrowych i płacowych pracowników i obieg podań urlopowych oraz planowanie wypoczynków w korporacji ponadto dostęp do internetowej dokumentacji personalnej pracownika.
W ramach administracji kadr odbieramy akta personalne również zapewniamy obowiązujące prowadzenie kartoteki kadrowej. Monitorujemy także momenty upływających badań również szkoleń pracowniczych.
W przypadku przekazania nam jedynie obsługi płacowej istnieje szansę własnego zarządzania kadr poprzez Kontrahenta na aparacie kadrowo-płacowym udzielonym poprzez Vattax-Personel.
O zabezpieczenie i prywatność informacji firm, które obsługujemy troszczymy się z największą dokładnością. Personalia Klientów przechowywane są w systemie komputerowym mającym ochronę przed nagłą utratą danych w razie usterki również w środowisku zaopatrzonym w sposoby ochrony oraz bezpieczeństwa przed bezprawnym dostępem.
Pracownicy Vattax-Personel prezentują największe zasady w zakresie zachowania poufności oraz formalności przekazywania danych osobowych i płacowych.
Naszymi Klientami są korporacje reprezentujące rozmaite dziedziny oraz struktury prawne w tym sieci placówek umiejscowionych na obrębie całego kraju. realizujemy również obsługę kadrowo-płacową firm z wkładem obcym przyjmującą wymogi spółek do której należą.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.