Niezapomniana impreza.

  • Sharebar

Co zrobić, aby impreza zatarła się w pamięć. Na pewno znaczenie ma towarzystwo, w którym się imprezuje – im przyjaźniejsi ludzie tym łatwiej o dobrą zabawę. A co zrobić jeśli towarzystwo nie jest ze sobą obeznane. Prawdopodobnie alkohol na pewno trochę przełamie lody, ale co jeśli ktoś chce się dobrze bawić, a nie za bardzo chce aby na jego przyjęciu spożywało się duże ilości alkoholu? Rozwiązaniem może być impreza z tzw. motywem przewodnim – czyli impreza przebierana.

Jaki klimat?

Klimat zależy od nas, ściślej mówiąc za kogo lub co chcemy się poprzebierać. Wyróżnia się pewien kanon przebieralny, czyli: klimat PRL-u, lata 60-te i 70-te, dziki zachód, spiderman, batman i przyjaciele. Wyróżnia się akcesoria, np. maski, peruki, nakrycia głowy czy okulary oraz stroje jak: pelerynka, kostiumy. Ważne aby odpowiednio przestraszyć i wprowadzić lekką nutkę przerażenia i atmosferę grozy lub aby rozśmieszyć do przysłowiowego ‘bólu brzucha”. Dodatkowo warto zorganizować imprezową grę w stylu ciuciubabki czy gry we flirt oraz butelkę. Im bardziej imprezowicze zaangażują się, tym bardziej udana zabawa.

Gdzie kupić? W zasadzie tę kategorię produktów uznaje się za niszowe, ze względu na fakt, że imprezy przebieranki nie organizuje się każdego dnia w tygodniu tylko zazwyczaj w weekend’y lub piątkowy wieczór.

Warto więc poszukać w Internecie sklepu z artykułami do przebierania, jest ich wiele. Polecam poniższy:

www.superparty4you.pl

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 2.0/5 (1 oddanych głosów)
Niezapomniana impreza., 2.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Impreza integracyjna w autobusie
  2. Zabawa na całego
  3. Dobra Agroturystyka w Polsce
  4. Imprezy firmowe motywują i integrują
  5. Wesela
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.