Mini Lotto – niedoceniana loteria

lotto loteria
  • Sharebar

Mini Lotto jest jedną z najpopularniejszych gier liczbowych w Polsce, jednak ciągle wielu graczy nie zdaje sobie sprawy z wyjątkowych możliwości tej gry. Co więcej, większość fanów gier takich jak Lotto czy Lotto Plus nie wie, iż Mini Lotto oferuje swoim graczom jedne z najkorzystniejszych nagród w stosunku do ceny pojedynczego kuponu.

Gra liczbowa Mini Lotto została utworzona w 1976 roku. Początkowo istniała ona pod nazwą Express Lotek, jednak w 2009 roku nazwa ta uległa zmianie na obecną. Aby wziąć udział w losowaniu należy wytypować 5 z 42 liczb. Każdy, kto trafi piątkę otrzyma wygraną pierwszego stopnia, która może osiągnąć nawet 350 tysięcy złotych. Ponadto, Mini Lotto oferuje dwie niższe kategorie nagród. Aby je zdobyć, należy poprawnie wytypować „trójkę” lub „ czwórkę”.

Zalety Mini Lotto

Zakłady Mini Lotto są o wiele tańsze od najpopularniejszej w Polsce gry Lotto (Duży Lotek). Aby wysłać pojedynczy zakład wystarczy zapłacić 1.25 zł. W porównaniu, taki sam kupon tradycyjnego Lotto kosztuje aż 3 złote.

Analizując archiwalne wyniki Lotto łatwo zauważyć, że większość graczy biorących w niej udział, trafia jedynie trzy lub cztery numery z wylosowanych liczb. Biorąc to pod uwagę warto więc zwrócić uwagę na wysokość wygranych w danej grze. Okazuje się, iż zestawienie wygranych drugiego i trzeciego stopnia w obydwu grach liczbowych potwierdza, że Mini Lotto wyraźnie się wyróżnia.

Każdy, kto trafi „trójkę” w Mini Lotto, czyli tak zwaną nagrodę pocieszenia, wygra średnio od 20 do 40 zł, podczas gdy grając w Lotto, za trzy poprawnie wytypowane numery, otrzymamy jedynie 24 złote. Ponadto, szczęśliwcy, którzy trafią „czwórkę” Mini Lotto, mogą wygrać nawet 1100 złotych. Już na pierwszy rzut oka widać, iż jest to duża wygrana. Co więcej, jeśli porównamy tę sumę do tej oferowanej przez największą w Polsce grę liczbową Lotto, która za 4 poprawnie wytypowane numery, wypłaca jedynie około 200 złotych, łatwo jest wyciągnąć wnioski.

Mini Lotto jest zdecydowanie niedoceniane przez profesjonalnych graczy, którzy poświęcają mnóstwo czasu na analizę wyników i typowanie swoich szczęśliwych numerów. Jednak wystarczy porównać możliwe wygrane do ceny kuponów a od razu widać, iż jest to gra, która może przynieść zdecydowanie większe zyski. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej o Mini Lotto sprawdź stronę www.minilotto.net, na której znajdziesz zarówno aktualne jak i archiwalne wyniki, ciekawe informacje, najważniejsze zasady gry, a także przydatne statystyki. Spróbuj swojego szczęścia i zagraj w Mini Lotto a przekonasz się jakie daje Ci korzyści.

 

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Mini Lotto – niedoceniana loteria, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.