Kurtka, która sprawdzi się zawsze

kurtki
  • Sharebar

W trosce o komfort i samopoczucie ludzi lubiących aktywny wypoczynek powstały kurtki marki Salomon. Zakup kurtki kiedyś związany był głównie ze zbliżającą się porą roku. Od pory roku zależał często fason, kolor i grubość kurtki . Również dziś decydując się na zakup odzienia wierzchniego bierzemy pod uwagę aurę. Należy podkreślić jednak, że w obecnym czasie mamy bogatszy niż niegdyś wybór kurtek. Kurtki Salomon to propozycja głównie dla ludzi ceniących komfort i estetykę.

Szeroki wybór kurtek powstał z myślą o ludziach lubiących aktywny wypoczynek- spacery po górach, sporty zimowe, a także jogging.  Choć firma ta specjalizuje się głównie w sprzedaży odzieży sportowej, to nie bez znaczenia postaje fakt, że kurtki tej marki mają często uniwersalny fason nadający się nie tylko na stok narciarski, ale mogący służyć jako codzienna kurtka na wyjście do pracy. O kurtkach Salomon możemy dowiedzieć się wiele odwiedzając stronę tej marki, przeglądając aukcje internetowe czy zaglądając do sklepów sportowych. Wiadomo zatem, że kolekcja marki Salomon przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Co ciekawe marka Salomon w ostatnim czasie zamieszcza coraz ciekawsze propozycje kurtek dla dzieci. Jedną z najciekawszych propozycji  firmy Salomon wydaje się być kolekcja zimowa.  Należą do niej ciepłe, wygodne kurtki o prostym kroju.

Choć ocieplane; są bardzo lekkie i nie krępują ruchów. Materiał, z którego są wykonane, zapewnia doskonałą ochronę przed wiatrem i mrozem. Standardowy materiał, z którego uszyte są kurtki Salomon to poliamid wypełniony puchem ok. 90% oraz kaczym pierzu  10%. W związku ze zbliżającym się sezonem narciarskim warto przyjrzeć się właśnie zimowym propozycjom kurtek. Kurtki Salomon mają funkcjonalny krój- wysoki, szeroki kołnierz, głębokie boczne kieszenie, regulowany kaptur oraz  mankiety na rzepy. Do tego kurtki posiadają liczne dodatki takie jak: ukryte dodatkowe kieszenie czy otwór na słuchawki. Wszystko to sprzyja wygodzie,  co jest przecież tak ważne.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Pożegnaj się z otyłością raz na zawsze!
  2. Przychodnie w Szczecinie – która najlepsza?
  3. Czym się wyróżniają perfumy Sisley?
  4. Odzież zimowa – kurtki, czapki, spodnie
  5. Zawsze piękne meble
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.