Jakie buty kupują panowie

buty męskie
  • Sharebar

Buty są niezbędne w naszym życiu. Nosimy je każdego dnia, nawet po kilkanaście godzin. Ważne zatem jest, aby były one przede wszystkim wygodne, dobrze dopasowane do naszej stopy i nie powodowały nieprzyjemnych obtarć czy gniecenia. Co jeszcze liczy się przy wyborze obuwia? Na przykład to, aby było przewiewne, pozwalało naszej stopie swobodnie oddychać zmniejszając przez to potliwość. Jednak to nie wszystko.

Oczywiście wymienione wcześniej aspekty są bardzo ważne, jednak nie tylko one decydują o wyborze konkretnych butów. W przypadku panów równie ważna jest na przykład trwałość obuwia, co gwarantują na przykład buty skórzane. Dlaczego trwałość? Ponieważ mężczyźni słyną z tego, że jak coś kupią to używają tego aż do zniszczenia. Druga sprawa to niechęć do zbyt częstego robienia zakupów oraz także przywiązywanie się do posiadanych rzeczy.

Podsumowując tok myślenia panów, można stwierdzić prostą regułę. Lepiej kupić raz a porządnie, czyli na przykład jakieś markowe buty męskie lub też skórzane od renomowanego producenta za często niemałe pieniądze i mieć je na kilka sezonów, a nie wydać małą kwotę, ale co sezon kupować nowe buty męskie. Coś w tym jest. Jeśli porządne obuwie wystarczy nam na kilka lat, to okaże się, że wcale nie wychodzi ono wiele drożej od butów niskiej jakości.

Jednak trzeba zdawać sobie sprawę, że aby na przykład buty włoskie wykonane ze skóry prezentowały się ładnie przez dłuższy czas i służyły nam kilka lat, to trzeba o nie starannie dbać. To znaczy musimy je odpowiednio czyścić oraz pastować co jakiś czas. Inaczej okaże się, że po dwóch sezonach będą one wyglądały tak, że trzeba je będzie wyrzucić na śmieci.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Odwiedzamy sklep sportowy, by kupić buty
  2. Wybieramy buty narciarskie
  3. Jesienne buty
  4. Buty i kopertówki
  5. Workery- doskonałe buty na jesień i zimę
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.